Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
71,21%
Rudolf Bauer KDS
28,79%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
58,49%
Rudolf Bauer KDS
21,70%
Dominika Palaščáková NOVA
4,72%
Jaroslav Džunko NEKA
4,72%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
2,83%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
2,83%
Lukáš Sisák KSS
2,83%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
0,94%
Jozef Holečko NEKA
0,94%
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Emil Ďurovčík, SMER - SD
78 hlasov
2
Ján Mihalečko, SMER - SD
70 hlasov
3
František Farkaš, SMER - SD
64 hlasov
4
Branislav Sijka, NEKA
62 hlasov
5
Viliam Zahorčák, SMER - SD
42 hlasov
6
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
33 hlasov
7
Jana Cibereová, SMER - SD
31 hlasov
8
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
31 hlasov
9
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
28 hlasov
10
Jozef Makohus, SMER - SD
26 hlasov
11
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
19 hlasov
12
Ľubica Rošková, SMER - SD
18 hlasov
13
Milan Potocký, NEKA
12 hlasov
14
Valéria Eľková, NEKA
9 hlasov
15
Oliver Petrík, NEKA
9 hlasov
16
Milan Kaplan, NOVA
5 hlasov
17
Rastislav Olexa, NEKA
5 hlasov
18
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
19
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
20
Martin Stripai, SMS
4 hlasov
21
Juraj Brecko, KSS
4 hlasov
22
Dagmara Balogová, KSS
3 hlasov
23
Pavol Valko, SMS
3 hlasov
24
Mária Uchnárová, SMS
3 hlasov
25
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
26
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
3 hlasov
27
Jaroslava Špaková, DS
3 hlasov
28
Jaroslav Vaľo, SNS
3 hlasov
29
Matúš Nameš, SNS
2 hlasov
30
Stanislav Gaľa, SNS
2 hlasov
31
Slavomír Žužo, MS
2 hlasov
32
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
2 hlasov
33
Jaroslav Ferenc, KĽS
2 hlasov
34
Ján Bednár, NOVA
2 hlasov
35
Andrea Sisák, NEKA
2 hlasov
36
Vladimíra Fortunová, KSS
1 hlasov
37
Attila Barkó, SMK-MKP
1 hlasov
38
Juraj Jevin, SaS
1 hlasov
39
Slavomír Kešeľ, SRÚS
1 hlasov
40
Gábor Mihók, SMK-MKP
1 hlasov
41
Ján Potocký, SMS
1 hlasov
42
Miroslav Surmánek, NOVA
1 hlasov
43
Gabriel Timko, SMS
1 hlasov
44
Tomáš Bubelíny, NOVA
1 hlasov
45
Jaroslav Tokár, SRÚS
1 hlasov
46
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
47
Tibor Varga, SMK-MKP
48
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
49
Rastislav Tomaš, KSS
50
Imrich Balog, KĽS
51
Ján Mičuda, NEKA
52
Martin Magura, SMS
53
Jozef Jusko, ÚSVIT
54
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
55
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH

Volebná účasť

11,59
%
2017 1. kolo
9,74
%
2013 2. kolo
16,96
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 11,59%
2013 2. kolo 9,74%
2013 1. kolo 16,96%