Kandidáti na predsedu VÚC

Erika Jurinová OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SME...
37,81%
Igor Choma SMER - SD
24,11%
Igor Janckulík KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení, SNS
12,19%
Peter Slyško Hlas - sociálna demokracia
9,04%
František Drozd ĽS Naše Slovensko
6,99%
Marián Murín NEKA
3,01%
Katarína Boková Slovenské Hnutie Obrody
2,05%
Andrea Starinská NK/NEKA
2,05%
Miroslav Urban REPUBLIKA
1,64%
Daniela Zemanová Hnutie ONÁS
1,10%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Martin Pavlík, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
305 hlasov
2
Anna Belousovová, NEKA
227 hlasov
3
Ľubomír Golis, Hlas - sociálna demokracia
217 hlasov
4
Marián Masnica, SMER - SD
212 hlasov
5
Marianna Bebčáková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
204 hlasov
6
Ján Podmanický, SMER - SD
159 hlasov
7
Marta Sláviková, Skúsme to inak, SaS, OKS
149 hlasov
8
Martin Šenfeld, NEKA
135 hlasov
9
Peter Strapáč, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
108 hlasov
10
Milan Gura, NEKA
93 hlasov
11
Jozef Grapa, Hlas - sociálna demokracia
89 hlasov
12
Matej Šimášek, Hlas - sociálna demokracia
83 hlasov
13
Jozef Cech, Hlas - sociálna demokracia
72 hlasov
14
Juraj Hlavatý, NEKA
64 hlasov
15
Peter Jurga, SMER - SD
63 hlasov
16
Jozef Vražel, SMER - SD
60 hlasov
17
Eleonóra Rudinská, SMER - SD
60 hlasov
18
František Drozd, ĽS Naše Slovensko
41 hlasov
19
Renáta Majchráková, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
41 hlasov
20
Radoslav Zajac, Hlas - sociálna demokracia
39 hlasov
21
Pavol Holeštiak, NEKA
39 hlasov
22
Danka Jašurková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
35 hlasov
23
Martin Klimek, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
32 hlasov
24
Milan Pišček, NEKA
30 hlasov
25
Jozef Pajer, Skúsme to inak, SaS, OKS
29 hlasov
26
Dana Jašurková, NEKA
28 hlasov
27
Zuzana Staníková, ŽIVOT
24 hlasov
28
Jozef Mozol, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
23 hlasov
29
Tomáš Rudinský, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
30
Marcel Šulo, SNS
22 hlasov
31
Marián Kubala, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
20 hlasov
32
Ľubomír Kubla, NaS - ns
19 hlasov
33
Jozef Kajánek, KSS
19 hlasov
34
Martin Baník, REPUBLIKA
19 hlasov
35
Erik Kajánek, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
18 hlasov
36
Ľudovít Cabuk, Hlas - sociálna demokracia
17 hlasov
37
Jaroslav Klus, KSS
15 hlasov
38
Denis Maslák, REPUBLIKA
15 hlasov
39
Peter Šimčisko, ŽIVOT
13 hlasov
40
Stanislav Cyprich, NEKA
13 hlasov
41
Martin Kučerík, Progresívne Slovensko
11 hlasov
42
Xénia Šurhaňáková, NEKA
11 hlasov
43
Tomáš Urbaník, NEKA
11 hlasov
44
Michal Krenžel, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
11 hlasov
45
Peter Staškovan, NK/NEKA
8 hlasov
46
Pavla Šimeková, Hlas - sociálna demokracia
8 hlasov
47
Anna Trauerová, SMER - SD
7 hlasov
48
Juraj Vrba, REPUBLIKA
5 hlasov

Volebná účasť

38,25 %

Historický vývoj

29.10. 2022 38,25 %
04.11. 2017 1. kolo 37,29 %
09.11. 2013 1. kolo 23,38 %