vyberte rok
Vysoká nad Kysucouokres Čadca

Kandidáti na predsedu VÚC

Juraj Blanár Smer-SD
63,99%
Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
19,45%
Peter Sagan ĽSNS
9,54%
Marián Murín NEKA
2,89%
Anton Martvoň NEKA
1,63%
Peter Cibulka NEKA
1,38%
Ján Mikolaj SNS
0,75%
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS
0,38%
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR

Volebná účasť

37,29
%
2017 1. kolo
23,38
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 37,29%
2013 1. kolo 23,38%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Anton Varecha, SMER-SD
615 hlasov
2
Martin Pavlík, NEKA
354 hlasov
3
Jaroslav Velička, NEKA
340 hlasov
4
Ján Podmanický, SMER-SD
231 hlasov
5
Ľubomír Golis, SNS
212 hlasov
6
Jozef Marec, NEKA
136 hlasov
7
Milan Gura, SMER-SD
119 hlasov
8
Drahomír Velička, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
97 hlasov
9
Jozef Grapa, SMER-SD
76 hlasov
10
Eleonóra Nekorancová, NEKA
73 hlasov
11
Martin Šenfeld, NEKA
72 hlasov
12
Martin Birka, NEKA
63 hlasov
13
Ladislav Šimčisko, SMER-SD
62 hlasov
14
Rastislav Gajdoš, KSS
60 hlasov
15
Štefan Kompánek, NEKA
59 hlasov
16
Martin Klimek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
57 hlasov
17
Pavol Jedinák, ĽS Naše Slovensko
55 hlasov
18
Peter Strapáč, NEKA
54 hlasov
19
Anton Heglas, NEKA
53 hlasov
20
Andrea Šimurdová, NEKA
50 hlasov
21
Juraj Hlavatý, SMER-SD
49 hlasov
22
Jozef Cech, SMER-SD
41 hlasov
23
Iveta Blahová, ĽS Naše Slovensko
39 hlasov
24
František Drozd, ĽS Naše Slovensko
37 hlasov
25
Zdeněk Sikora, ĽS Naše Slovensko
36 hlasov
26
Pavol Rucek, ĽS Naše Slovensko
35 hlasov
27
Milan Pišček, SNS
30 hlasov
28
Jozef Balačin, NEKA
25 hlasov
29
Marcel Šulo, NEKA
23 hlasov
30
Jozef Kajánek, KSS
21 hlasov
31
Viera Olbertová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
32
Renáta Majchráková, NEKA
20 hlasov
33
Pavol Hečko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
34
Marián Kubala, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
35
Slavomír Kupka, SNS
19 hlasov
36
Vladimír Malík, NaS - ns
18 hlasov
37
Michal Duraj, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
38
Marta Cyprichová, ŠANCA
13 hlasov
39
František Kučák, SMER-SD
12 hlasov
40
Dana Jantulíková, NEKA
12 hlasov
41
David Kulla, NEKA
11 hlasov
42
Patrik Špalek, SME RODINA - Boris Kollár
11 hlasov
43
Simeon Stančík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
44
Peter Kurňava, NEKA
9 hlasov
45
Michal Balačin, NEKA
4 hlasov
46
Marcel Seko, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
47
Iveta Špaldoňová, SZS
1 hlasov