vyberte rok
Vyšný Žipovokres Vranov nad Topľou

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
40,29%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
26,62%
Ján Garaj NEKA
11,51%
Jozef Mihalčin ĽSNS
10,07%
Andrej Gmitter NEKA
8,63%
František Oľha Šanca
1,44%
František Bednár NAJ
0,72%
Jozef Šváč NP
0,72%
Pavol Gašper NEKA
Eduard Markovič NEKA
Miroslav Škvarek SNS
Milan Šteiner SZS

Volebná účasť

15,52
%
2017 1. kolo
16,04
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 15,52%
2013 1. kolo 16,04%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Samuel Bruss, NEKA
71 hlasov
2
Štefan Straka, NEKA
52 hlasov
3
Jozef Berta, SMER-SD
41 hlasov
4
Ján Ragan, NEKA
34 hlasov
5
Martina Hliboká, SOĽ
34 hlasov
6
Jozef Baran, SMER-SD
26 hlasov
7
Juraj Kuročka, SMER-SD
24 hlasov
8
Marta Vagaská, SNS
21 hlasov
9
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
10
Ľubomír Lukič, SMER-SD
18 hlasov
11
Štefan Hreha, SMER-SD
17 hlasov
12
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
13
Peter Kocák, NEKA
15 hlasov
14
Miroslav Baník, NEKA
13 hlasov
15
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
16
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
17
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
18
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
11 hlasov
19
Miroslav Gešper, NEKA
11 hlasov
20
Stanislav Obický, NEKA
10 hlasov
21
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
9 hlasov
22
Blažena Matisová, NEKA
8 hlasov
23
Zuzana Zavadská, SZ
7 hlasov
24
Alfonz Kobielský, NEKA
7 hlasov
25
Ondrej Hreha, SZS
7 hlasov
26
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
27
Peter Novák, SNS
6 hlasov
28
Ján Pivovarník, SNS
6 hlasov
29
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
30
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
31
Ivan Koščík, NEKA
5 hlasov
32
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
33
Ľubomír Pidaný, SNS
5 hlasov
34
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
4 hlasov
35
Vincent Antoš, KSS
4 hlasov
36
Mária Kurovská, NaS - ns
4 hlasov
37
Ján Laco, ŠANCA
3 hlasov
38
Dušan Vilenik, SNS
3 hlasov
39
Milan Bužo, EDS
2 hlasov
40
Michal Huňák, EDS
2 hlasov
41
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
42
Andrej Krišanda, SNS
2 hlasov
43
Miroslav Kroka, NP
2 hlasov
44
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
45
Monika Palková, SP
2 hlasov
46
Miroslava Urbanová, NaS - ns
2 hlasov
47
Marián Hreňo, SOĽ
1 hlasov
48
Jozef Karchňak, ÚSVIT
1 hlasov
49
Anton Orokocký, VZDOR
50
Ján Katriňák, RIS
51
Roman Goroľ, EDS
52
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
53
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
54
Peter Treciak, NaS - ns