Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Štefan Straka KSS
43,33%
Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
36,00%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
12,00%
Anton Korba NEKA
2,00%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
2,00%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
2,00%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
1,33%
Jozef Mihalčin SĽS
1,33%
Dorota Bujňáková NP

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Straka, KSS
78 hlasov
2
Jozef Berta, SMER - SD
56 hlasov
3
Ján Ragan, SMER - SD
54 hlasov
4
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
38 hlasov
5
Juraj Kuročka, SMER - SD
31 hlasov
6
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
23 hlasov
7
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
21 hlasov
8
Ľubomír Lukič, SMER - SD
21 hlasov
9
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
20 hlasov
10
Milan Madura, ĽS-HZDS
20 hlasov
11
Dušan Molek, SMER - SD
18 hlasov
12
Eva Lenková, NaS - ns
14 hlasov
13
Michal Džuka, SOĽ
14 hlasov
14
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
13 hlasov
15
Vincent Antoš, KSS
13 hlasov
16
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
12 hlasov
17
Alfonz Kaliaš, SRÚS
12 hlasov
18
Marcela Pčolinská, NOVA
11 hlasov
19
Lukáš Bičej, KOS
10 hlasov
20
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
10 hlasov
21
Ľubomír Pidany, SĽS
8 hlasov
22
Miroslav Gešper, NEKA
8 hlasov
23
Jozef Džurdženík, SNS
8 hlasov
24
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
8 hlasov
25
Anton Korba, NEKA
7 hlasov
26
Jozef Mihalčin, SĽS
6 hlasov
27
Miroslav Kaliaš, SRK
6 hlasov
28
Pavol Drobný, SĽS
5 hlasov
29
Rastislav Košalko, KOS
5 hlasov
30
Monika Palková, Z-SNP
5 hlasov
31
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
5 hlasov
32
Ján Šimko, NaS - ns
5 hlasov
33
Radovan Kapraľ, KOS
4 hlasov
34
Ján Katriňák, SRK
4 hlasov
35
Ladislav Hromada, NOVA
3 hlasov
36
Milan Reich, KOS
3 hlasov
37
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
3 hlasov
38
Mária Kurovská, NaS - ns
3 hlasov
39
Anton Pavúk, NOVA
3 hlasov
40
Dávid Capik, SNS
3 hlasov
41
Marta Baniková, 99%, PaS
2 hlasov
42
Miroslav Hlavatý, SĽS
2 hlasov
43
Marek Cerula, SNS
2 hlasov
44
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
45
Ján Macuga, EDS
2 hlasov
46
Pavol Štefanko, EDS
1 hlasov
47
Paulína Sopková, NaS - ns
1 hlasov
48
Miroslava Urbanová, NaS - ns
1 hlasov
49
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
1 hlasov
50
Emília Rujaková, SĽS
1 hlasov
51
Gabriel Vilcega, NaS - ns
1 hlasov
52
Matúš Krajňák, SĽS
1 hlasov
53
Ján Jevín, SNS
1 hlasov
54
Peter Jacko, EDS
1 hlasov
55
Helena Vancáková, 99%, PaS
56
Jozef Tomašik, SNS
57
Dušan Haľko, SNS
58
Ján Popaďak, 99%, PaS
59
Peter Ondko, NEKA
60
Jozef Karchňák, ÚSVIT
61
Ján Čižik, 99%, PaS

Volebná účasť

15,52
%
2017 1. kolo
16,04
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 15,52%
2013 1. kolo 16,04%