Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský KDH, SME RODINA, SaS, ZA ĽUDÍ
31,28%
Michal Kaliňák Hlas - sociálna demokracia, SMER -...
28,61%
Milan Mazurek REPUBLIKA
14,17%
Jozef Mihalčin SRDCE - SNJ - sv
8,82%
Ján Bync NEKA
4,81%
Patrícia Reváková NK/NEKA
4,81%
Ingrid Tomková ĽS Naše Slovensko
2,94%
Michal Biganič NEKA
2,41%
Filip Kuffa ŽIVOT
1,87%
Ľubomír Goliaš Hnutie ONÁS
0,27%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Berta, Hlas - sociálna demokracia,...
188 hlasov
2
Samuel Bruss, NEKA
187 hlasov
3
Jozef Baran, NEKA
132 hlasov
4
Ján Ragan, NEKA
124 hlasov
5
Peter Kocák, NEKA
85 hlasov
6
Vladimír Jenčko, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
58 hlasov
7
Igor Pribula, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
40 hlasov
8
Alfonz Kobielský, NEKA
38 hlasov
9
Michal Jenčo, NEKA
37 hlasov
10
Ján Hajduch, NEKA
36 hlasov
11
Jozef Mihalčin, SRDCE - SNJ - sv
35 hlasov
12
Stanislav Duda, NEKA
35 hlasov
13
Ľuboš Sopoliga, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
34 hlasov
14
Roman Lazúr, NEKA
32 hlasov
15
Ján Jakubčin, Hlas - sociálna demokracia,...
30 hlasov
16
Stanislav Obický, NEKA
28 hlasov
17
Jaroslav Makatúra, Hlas - sociálna demokracia,...
27 hlasov
18
Zuzana Hurná, Hlas - sociálna demokracia,...
27 hlasov
19
Jozef Ivanič, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
27 hlasov
20
Pavol Zajac, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
26 hlasov
21
Marína Romanová, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
25 hlasov
22
Marián Smolák, NEKA
24 hlasov
23
Ján Karol, Hlas - sociálna demokracia,...
23 hlasov
24
Marek Cerula, NEKA
21 hlasov
25
Martin Vardžík, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
21 hlasov
26
Michal Ivančo, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
18 hlasov
27
Ján Fenčák, NEKA
17 hlasov
28
Miroslav Gešper, ŽIVOT
17 hlasov
29
Helena Kosťová, ÚSVIT
16 hlasov
30
Štefan Kolesár, NEKA
15 hlasov
31
Peter Soták, DOMOV-NS
14 hlasov
32
Jana Kočišová, REPUBLIKA
11 hlasov
33
Lenka Hierzer Štiber, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
11 hlasov
34
Lukáš Bužo, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
11 hlasov
35
Róbert Čalfa, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
10 hlasov
36
Andrej Krišanda, SNS
10 hlasov
37
Ján Obšinč, SNS
10 hlasov
38
Cyril Melničák, REPUBLIKA
9 hlasov
39
Mirko Kašubjak, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
40
Ján Tancoš, NEKA
6 hlasov
41
Libor Šalata, Hlas - sociálna demokracia,...
5 hlasov
42
Mária Trybulová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4 hlasov
43
Lukáš Horváth, NEKA
2 hlasov

Volebná účasť

50,74 %

Historický vývoj

29.10. 2022 50,74 %
04.11. 2017 1. kolo 15,52 %
09.11. 2013 1. kolo 16,04 %