vyberte rok
Vyšný Skálnikokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Martin Juhaniak NEKA
32,00%
Marian Kotleba ĽSNS
32,00%
Ján Lunter NEKA
32,00%
Igor Kašper NEKA
4,00%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Miroslav Gálik NAS
Pavel Greksa NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA
Milan Urbáni SMS
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

44,71
%
2017 1. kolo
43,18
%
2013 2. kolo
28,78
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 44,71%
2013 2. kolo 43,18%
2013 1. kolo 28,78%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Miroslava Vargová, NEKA
25 hlasov
2
Michal Bagačka, SMER-SD
21 hlasov
3
Stanislava Zvarová, SMER-SD
18 hlasov
4
Roman Lebeda, NEKA
16 hlasov
5
Stanislav Krahulec, NEKA
15 hlasov
6
Peter Mináč, SMER-SD
15 hlasov
7
Ján Lichanec, NEKA
14 hlasov
8
Ivan Hazucha, SMER-SD
13 hlasov
9
Dušan Hlinka, SMER-SD
10 hlasov
10
Katarína Moncoľová, NEKA
10 hlasov
11
Peter Juhász, SMK-MKP
7 hlasov
12
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
13
Martin Pliešovský, SNS
7 hlasov
14
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
6 hlasov
15
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
16
Jozef Šimko, NEKA
5 hlasov
17
Lukáš Kvietok, SMER-SD
5 hlasov
18
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
19
Aneta Vargicová, SNS
4 hlasov
20
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
3 hlasov
21
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
22
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
23
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
24
Róbert Čipka, KSS
3 hlasov
25
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
26
Alena Pivovarčiová, NP
2 hlasov
27
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
28
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
29
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
2 hlasov
30
Miroslava Grendelová, KSS
2 hlasov
31
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
32
Vojtech Kökény, SRK
1 hlasov
33
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
34
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
35
Ladislav Rigó, SMK-MKP
1 hlasov
36
Ladislav Lang, MOST - HÍD
1 hlasov
37
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
1 hlasov
38
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
1 hlasov
39
Ferenc Auxt, SMK-MKP
1 hlasov
40
Aladár Bari, MOST - HÍD
41
Csaba Csízi, MOST - HÍD
42
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
43
Vojtech Szajkó, SRK
44
Anatolij Jefimov, KSS
45
Zdenek Očovan, NAJ
46
Gejza Mede, NEKA
47
Vojtech Menyhárt, NEKA
48
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
49
Štefan Vavrek, MOST - HÍD