Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
64,29%
Rudolf Bauer KDS
35,71%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
34,78%
Rudolf Bauer KDS
21,74%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
8,70%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
8,70%
Dominika Palaščáková NOVA
6,52%
Jaroslav Džunko NEKA
6,52%
Jozef Holečko NEKA
6,52%
Lukáš Sisák KSS
4,35%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
2,17%
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ladislav Bartók, NEKA
9 hlasov
2
Jozef Konkoly, SMER - SD
8 hlasov
3
Martin Baltes, SĽS
7 hlasov
4
Dominika Palaščáková, NOVA
7 hlasov
5
Miroslav Bačenko, NEKA
6 hlasov
6
Ján Bačo, SĽS
6 hlasov
7
Viktor Dulina, NEKA
6 hlasov
8
Jozef Holečko, NEKA
6 hlasov
9
František Petro, SMER - SD
5 hlasov
10
Vladimír Popovič, SMS
5 hlasov
11
Marián Tóth, SaS
5 hlasov
12
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
13
Ivan Buchla, SNS
5 hlasov
14
Monika Bérešová, SZS
5 hlasov
15
Božena Letková, NEKA
5 hlasov
16
Viliam Bačo, NEKA
5 hlasov
17
Ľubomír Šimko, SMER - SD
4 hlasov
18
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
4 hlasov
19
Jenő Csoltkó, NEKA
4 hlasov
20
Michal Rečka, SMER - SD
4 hlasov
21
Július Grulyo, NEKA
4 hlasov
22
Ivan Hriczko, NEKA
4 hlasov
23
Františka Kočišová, SĽS
3 hlasov
24
Ján Kokarda, NEKA
3 hlasov
25
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
26
Róbert Šándor, NEKA
3 hlasov
27
Jozef Koňa, SĽS
3 hlasov
28
Peter Papáč, KSS
3 hlasov
29
Ján Mikloš, KSS
3 hlasov
30
Anton Medvec, NEKA
3 hlasov
31
László Köteles, SMK-MKP
2 hlasov
32
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
33
Miloš Barcal, NEKA
2 hlasov
34
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
35
Ján Stanislav, SNS
2 hlasov
36
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
37
István Zachariaš, SMK-MKP
2 hlasov
38
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
39
Elena Majancsíková, SĽS
2 hlasov
40
Ján Marton, NOVA
2 hlasov
41
Ľubica Holováčová, SĽS
2 hlasov
42
Peter Palaščák, SOĽ
2 hlasov
43
Karol Dzugas, NEKA
2 hlasov
44
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
45
Róbert Čarny, SNS
1 hlasov
46
Roman Horváth, SRÚS
1 hlasov
47
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
48
Anton Király, SMK-MKP
1 hlasov
49
Ladislav Vojtko, KSS
1 hlasov
50
Alexander Bimbo, SRÚS
1 hlasov
51
Monika Vargová, SNS
1 hlasov
52
Radoslav Šimko, SNS
1 hlasov
53
Imrich Kohút, SĽS
1 hlasov
54
Marián Kertész, PD
1 hlasov
55
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
56
László Iván, SMK-MKP
1 hlasov
57
Jozef Tischler, SĽS
58
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
59
Vojtech Staňo, SMER - SD
60
Slavomír Horváth, SNS
61
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH

Volebná účasť

30,73
%
2017 1. kolo
9,50
%
2013 2. kolo
11,26
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 30,73%
2013 2. kolo 9,50%
2013 1. kolo 11,26%