Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
69,23%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
30,77%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
47,62%
Rudolf Bauer KDS
11,90%
Lukáš Sisák KSS
11,90%
Jozef Holečko NEKA
9,52%
Dominika Palaščáková NOVA
7,14%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
4,76%
Jaroslav Džunko NEKA
4,76%
Ivan Kuhn OKS
2,38%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Radoslav Šimko, SNS
12 hlasov
2
Monika Vargová, SNS
12 hlasov
3
Slavomír Horváth, SNS
11 hlasov
4
Monika Bérešová, SZS
11 hlasov
5
Miloš Barcal, NEKA
11 hlasov
6
Jozef Konkoly, SMER - SD
10 hlasov
7
Ján Stanislav, SNS
10 hlasov
8
Ivan Buchla, SNS
10 hlasov
9
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
10
Ľubomír Šimko, SMER - SD
8 hlasov
11
Ján Kokarda, NEKA
8 hlasov
12
Róbert Čarny, SNS
8 hlasov
13
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
14
Miroslav Bačenko, NEKA
7 hlasov
15
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
16
Ladislav Vojtko, KSS
7 hlasov
17
Viliam Bačo, NEKA
7 hlasov
18
Michal Rečka, SMER - SD
6 hlasov
19
Dominika Palaščáková, NOVA
6 hlasov
20
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
21
Vojtech Staňo, SMER - SD
5 hlasov
22
Viktor Dulina, NEKA
5 hlasov
23
Ján Bačo, SĽS
5 hlasov
24
Ján Mikloš, KSS
5 hlasov
25
František Petro, SMER - SD
5 hlasov
26
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
27
Karol Dzugas, NEKA
4 hlasov
28
Ladislav Bartók, NEKA
4 hlasov
29
Anton Medvec, NEKA
4 hlasov
30
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
31
Božena Letková, NEKA
3 hlasov
32
Imrich Kohút, SĽS
3 hlasov
33
Martin Baltes, SĽS
3 hlasov
34
Marián Tóth, SaS
3 hlasov
35
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
3 hlasov
36
Vladimír Popovič, SMS
3 hlasov
37
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
38
Elena Majancsíková, SĽS
3 hlasov
39
Františka Kočišová, SĽS
2 hlasov
40
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
41
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
42
Ivan Hriczko, NEKA
2 hlasov
43
Ľubica Holováčová, SĽS
2 hlasov
44
Roman Horváth, SRÚS
1 hlasov
45
Peter Papáč, KSS
1 hlasov
46
Róbert Šándor, NEKA
1 hlasov
47
Jozef Tischler, SĽS
1 hlasov
48
Ján Marton, NOVA
1 hlasov
49
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
50
Jozef Holečko, NEKA
1 hlasov
51
Anton Király, SMK-MKP
1 hlasov
52
Jozef Koňa, SĽS
1 hlasov
53
László Köteles, SMK-MKP
1 hlasov
54
Július Grulyo, NEKA
1 hlasov
55
Peter Palaščák, SOĽ
56
László Iván, SMK-MKP
57
Alexander Bimbo, SRÚS
58
Jenő Csoltkó, NEKA
59
Marián Kertész, PD
60
István Zachariaš, SMK-MKP
61
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH

Volebná účasť

24,03
%
2017 1. kolo
7,22
%
2013 2. kolo
11,69
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,03%
2013 2. kolo 7,22%
2013 1. kolo 11,69%