Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
64,47%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
18,42%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
7,89%
Jozef Mihalčin SĽS
5,26%
Štefan Straka KSS
2,63%
Dorota Bujňáková NP
1,32%
Anton Korba NEKA
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Čižik, 99%, PaS
41 hlasov
2
Ján Ragan, SMER - SD
39 hlasov
3
Dušan Molek, SMER - SD
31 hlasov
4
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
23 hlasov
5
Juraj Kuročka, SMER - SD
18 hlasov
6
Jozef Mihalčin, SĽS
13 hlasov
7
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
13 hlasov
8
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
11 hlasov
9
Ľubomír Lukič, SMER - SD
11 hlasov
10
Miroslav Gešper, NEKA
10 hlasov
11
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
12
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
7 hlasov
13
Štefan Straka, KSS
7 hlasov
14
Vincent Antoš, KSS
7 hlasov
15
Jozef Berta, SMER - SD
7 hlasov
16
Ľubomír Pidany, SĽS
6 hlasov
17
Ján Šimko, NaS - ns
6 hlasov
18
Marcela Pčolinská, NOVA
6 hlasov
19
Matúš Krajňák, SĽS
6 hlasov
20
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5 hlasov
21
Ján Popaďak, 99%, PaS
5 hlasov
22
Rastislav Košalko, KOS
4 hlasov
23
Milan Madura, ĽS-HZDS
4 hlasov
24
Eva Lenková, NaS - ns
4 hlasov
25
Helena Vancáková, 99%, PaS
3 hlasov
26
Gabriel Vilcega, NaS - ns
3 hlasov
27
Lukáš Bičej, KOS
3 hlasov
28
Marek Cerula, SNS
3 hlasov
29
Marta Baniková, 99%, PaS
3 hlasov
30
Anton Korba, NEKA
3 hlasov
31
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
3 hlasov
32
Miroslav Hlavatý, SĽS
2 hlasov
33
Dušan Haľko, SNS
2 hlasov
34
Pavol Drobný, SĽS
2 hlasov
35
Dávid Capik, SNS
2 hlasov
36
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
37
Peter Jacko, EDS
2 hlasov
38
Jozef Tomašik, SNS
2 hlasov
39
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
2 hlasov
40
Radovan Kapraľ, KOS
1 hlasov
41
Ján Jevín, SNS
1 hlasov
42
Mária Kurovská, NaS - ns
1 hlasov
43
Ladislav Hromada, NOVA
1 hlasov
44
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
45
Peter Ondko, NEKA
1 hlasov
46
Monika Palková, Z-SNP
1 hlasov
47
Jozef Džurdženík, SNS
1 hlasov
48
Milan Reich, KOS
1 hlasov
49
Michal Džuka, SOĽ
1 hlasov
50
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
1 hlasov
51
Paulína Sopková, NaS - ns
1 hlasov
52
Pavol Štefanko, EDS
1 hlasov
53
Anton Pavúk, NOVA
1 hlasov
54
Miroslava Urbanová, NaS - ns
55
Alfonz Kaliaš, SRÚS
56
Miroslav Kaliaš, SRK
57
Jozef Karchňák, ÚSVIT
58
Ján Katriňák, SRK
59
Ján Macuga, EDS
60
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
61
Emília Rujaková, SĽS

Volebná účasť

57,40
%
2017 1. kolo
49,04
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 57,40%
2013 1. kolo 49,04%