vyberte rok
Vyšný Čajokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
48,48%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
30,30%
Jarmila Tkáčová SNS
13,64%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
3,03%
Oliver Petrík JĽSS
1,52%
Štefan Surmánek ĽSNS
1,52%
Adam Šepetka NAJ
1,52%
Róbert Bačinský NEKA
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS

Volebná účasť

27,68
%
2017 1. kolo
14,05
%
2013 2. kolo
16,40
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,68%
2013 2. kolo 14,05%
2013 1. kolo 16,4%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
31 hlasov
2
Erika Zámboriová, ŠKV
24 hlasov
3
Ján Kokarda, NEKA
19 hlasov
4
Vojtech Farkaš, NEKA
17 hlasov
5
Radoslav Hodor, NEKA
15 hlasov
6
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
7
Jarmila Vaňová, ŠKV
15 hlasov
8
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
9
Michal Rečka, SMER-SD
14 hlasov
10
Miloš Barcal, NEKA
13 hlasov
11
Monika Gergelová, SNS
13 hlasov
12
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
13
Slavomír Horváth, SNS
11 hlasov
14
František Petro, SMER-SD
11 hlasov
15
Martina Dutková, NEKA
9 hlasov
16
Ján Serbin, NEKA
7 hlasov
17
Pavol Lehotský, NEKA
6 hlasov
18
Mária Dulovičová, NEKA
5 hlasov
19
Ladislav Vojtko, KSS
5 hlasov
20
Vlastimil Lakatoš, NEKA
4 hlasov
21
Peter Derevjaník, SMER-SD
4 hlasov
22
Mária Lacková, NEKA
4 hlasov
23
Anton Medvec, NEKA
4 hlasov
24
Ondrej Bernát, SMER-SD
3 hlasov
25
Alexander Képes, SMK-MKP
3 hlasov
26
Anetta Strýčková, NEKA
3 hlasov
27
Ivan Hriczko, ŠKV
2 hlasov
28
Július Pelegrin, NEKA
2 hlasov
29
Jozef Krešák, ŠANCA
2 hlasov
30
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
31
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
32
Elena Fialková, MOST - HÍD
2 hlasov
33
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
2 hlasov
34
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
35
Augustín Köteles, NAJ
1 hlasov
36
László Köteles, SMK-MKP
1 hlasov
37
Tamás Iván, SMK-MKP
1 hlasov
38
Ján Horváth, NEKA
1 hlasov
39
Slavomír Borovský, DS
1 hlasov
40
Anton Király, SMK-MKP
1 hlasov
41
Gabriel Böhm, NEKA
1 hlasov
42
Július Beluscsák, NEKA
1 hlasov
43
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
44
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
1 hlasov
45
Peter Seman, KSS
1 hlasov
46
Tomáš Suchý, ŠANCA
1 hlasov
47
Gábor Szalay, SMK-MKP
1 hlasov
48
Rudolf Varga, VZDOR
1 hlasov
49
István Zachariaš, SMK-MKP
1 hlasov
50
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
51
Attila Oravecz, MOST - HÍD
52
Csaba Simkó, SMK-MKP
53
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
54
Ervín Kompuš, NAJ
55
Peter Kocai, NAJ
56
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
57
Jozef Hric, KSS
58
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
59
Július Begala, NEKA
60
Tibor Bráz, NEKA
61
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
62
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
63
Július Grulyo, NEKA
64
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
65
Alexander Horváth, MOST - HÍD
66
Roland Szabó, SMER-SD