Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
54,29%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
45,71%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
32,50%
Rudolf Bauer KDS
25,00%
Dominika Palaščáková NOVA
25,00%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
5,00%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
5,00%
Jaroslav Džunko NEKA
5,00%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
2,50%
Jozef Holečko NEKA
Lukáš Sisák KSS
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
25 hlasov
2
Karol Dzugas, NEKA
20 hlasov
3
Ján Kokarda, NEKA
19 hlasov
4
Ľubomír Šimko, SMER - SD
14 hlasov
5
Michal Rečka, SMER - SD
9 hlasov
6
Miloš Barcal, NEKA
8 hlasov
7
Dominika Palaščáková, NOVA
7 hlasov
8
Viktor Dulina, NEKA
7 hlasov
9
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
10
František Petro, SMER - SD
6 hlasov
11
Monika Bérešová, SZS
6 hlasov
12
Viliam Bačo, NEKA
5 hlasov
13
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
14
Jozef Konkoly, SMER - SD
4 hlasov
15
Vojtech Staňo, SMER - SD
4 hlasov
16
Ján Mikloš, KSS
2 hlasov
17
Ján Bačo, SĽS
2 hlasov
18
Ivan Hriczko, NEKA
2 hlasov
19
Slavomír Horváth, SNS
2 hlasov
20
Monika Vargová, SNS
2 hlasov
21
Ladislav Vojtko, KSS
2 hlasov
22
Martin Baltes, SĽS
2 hlasov
23
Peter Palaščák, SOĽ
2 hlasov
24
Elena Majancsíková, SĽS
2 hlasov
25
Božena Letková, NEKA
2 hlasov
26
Miroslav Bačenko, NEKA
2 hlasov
27
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
28
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
29
Imrich Kohút, SĽS
1 hlasov
30
Jozef Koňa, SĽS
1 hlasov
31
Róbert Čarny, SNS
1 hlasov
32
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
33
Ján Marton, NOVA
1 hlasov
34
Ivan Buchla, SNS
1 hlasov
35
Peter Papáč, KSS
1 hlasov
36
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
37
Ján Stanislav, SNS
1 hlasov
38
Radoslav Šimko, SNS
1 hlasov
39
Róbert Šándor, NEKA
1 hlasov
40
Július Grulyo, NEKA
41
Anton Király, SMK-MKP
42
Marián Kertész, PD
43
László Iván, SMK-MKP
44
Roman Horváth, SRÚS
45
Ľubica Holováčová, SĽS
46
Jozef Holečko, NEKA
47
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
48
Jenő Csoltkó, NEKA
49
Alexander Bimbo, SRÚS
50
Františka Kočišová, SĽS
51
László Köteles, SMK-MKP
52
István Zachariaš, SMK-MKP
53
Marián Tóth, SaS
54
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
55
Jozef Tischler, SĽS
56
Vladimír Popovič, SMS
57
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
58
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
59
Anton Medvec, NEKA
60
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
61
Ladislav Bartók, NEKA

Volebná účasť

27,68
%
2017 1. kolo
14,05
%
2013 2. kolo
16,40
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,68%
2013 2. kolo 14,05%
2013 1. kolo 16,40%