Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
60,00%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
40,00%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
50,00%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
12,50%
Ondrej Binder NEKA
10,42%
Emil Samko KĽS
10,42%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
4,17%
Karol Konárik SNS
2,08%
Ladislav Fízik ASV
2,08%
Andrea Jenčíková NP
2,08%
Jaroslav Sekerka KSS
2,08%
Pavel Chovanec ÚSVIT
2,08%
Jozef Sásik SĽS
2,08%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
František Auxt, SMK-MKP
43 hlasov
2
Zoltán Bán, SMK-MKP
33 hlasov
3
Peter Juhász, SMK-MKP
33 hlasov
4
Ladislav Rigó, SMK-MKP
31 hlasov
5
Gejza Farkaš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
24 hlasov
6
Vojtech Szajkó, NEKA
19 hlasov
7
Vojtech Kökény, SRK
12 hlasov
8
Silvia Vargová, MOST - HÍD
5 hlasov
9
Jozef Šimko, NEKA
5 hlasov
10
Ladislav Lang, MOST - HÍD
4 hlasov
11
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
4 hlasov
12
Ján Antal, ÚSVIT
3 hlasov
13
Tibor Balog, SMS
2 hlasov
14
Tibor Lukáčka, ASV
2 hlasov
15
Tomáš Rosiar, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
16
Csaba Horváth, NEKA
2 hlasov
17
Dušan Faško, KSS
1 hlasov
18
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
19
Jozef Hrablay, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
20
Peter Mináč, KDH, SMER - SD
1 hlasov
21
Marian Petrok, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
22
Veronika Rízová, KSS
1 hlasov
23
Dušan Širák, KSS
1 hlasov
24
Peter Vetrák, SĽS
1 hlasov
25
Ján Hiraj, NP
26
Lukáš Kvietok, KDH, SMER - SD
27
Helena Krauszová, SMS
28
Dušan Kojnok, Zmena zdola, DÚ, SZS
29
Anna Kekeňáková, KSS
30
Katarína Horváth, KĽS
31
Ivan Hazucha, KDH, SMER - SD
32
Kristián Gavalier, ĽS Naše Slovensko
33
Pavel Cibuliak, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
34
Michal Bagačka, KDH, SMER - SD
35
Ján Matej, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
36
Katarína Moncoľová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
37
Renáta Puhlová, PD
38
Samuel Zubo, KSS
39
Peter Vraniak, ÚSVIT
40
Viliam Vidinský, HZD, ĽS-HZDS
41
Viliam Vaš, KDH, SMER - SD
42
Aneta Vargicová, SNS
43
Jana Uhrinová, SNS
44
Jaroslav Suja, NEKA
45
Pavel Struhár, KDH, SMER - SD
46
Jozef Pupala, KSS
47
Romana Antalová, ÚSVIT

Volebná účasť

32,32
%
2017 1. kolo
11,90
%
2013 2. kolo
27,83
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 32,32%
2013 2. kolo 11,90%
2013 1. kolo 27,83%