vyberte rok
Vyšná Sitnicaokres Humenné

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
47,97%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
38,21%
Andrej Gmitter NEKA
3,25%
Eduard Markovič NEKA
2,44%
Jozef Mihalčin ĽSNS
2,44%
František Oľha Šanca
1,63%
Jozef Šváč NP
1,63%
Ján Garaj NEKA
0,81%
Pavol Gašper NEKA
0,81%
Milan Šteiner SZS
0,81%
František Bednár NAJ
Miroslav Škvarek SNS

Volebná účasť

43,68
%
2017 1. kolo
25,61
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 43,68%
2013 1. kolo 25,61%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Fedorko, SMER-SD
108 hlasov
2
Martin Meričko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
90 hlasov
3
Lucia Gombitová, ÚSVIT
34 hlasov
4
Tomáš Šudík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
5
Ivan Hopta, ÚSVIT
24 hlasov
6
Ondrej Mudry, SMER-SD
23 hlasov
7
Peter Kulan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
8
Peter Pipák, SNS
19 hlasov
9
Ján Ferko, SMER-SD
19 hlasov
10
Michal Druga, SMER-SD
15 hlasov
11
Mário Perinaj, MOST - HÍD
13 hlasov
12
Michal Babin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
13
Tibor Focko, SMER-SD
9 hlasov
14
Michal Macko, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
15
Martin Greš, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
16
Monika Chomová, MOST - HÍD
5 hlasov
17
Štefan Behun, SNS
5 hlasov
18
Marta Burdová, ŠANCA
4 hlasov
19
Pavol Brek, ÚSVIT
4 hlasov
20
Pavel Legeza, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
21
Rudolf Gregorovič, MOST - HÍD
4 hlasov
22
Stanislav Hančár, NAJ
4 hlasov
23
Peter Demjan, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
24
Martin Lichman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
25
Marián Paško, ÚSVIT
3 hlasov
26
Peter Vorobel, SZ
3 hlasov
27
Darina Barančíková, SOĽ
2 hlasov
28
Andrej Semanco, NEKA
2 hlasov
29
Helena Ufnárová, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
30
Mária Cehelská, SOĽ
2 hlasov
31
Jozef Babják, SDKÚ-DS
2 hlasov
32
Ladislav Sninčák, SDKÚ-DS
2 hlasov
33
Jozef Bajkó, SP
1 hlasov
34
Miroslav Gajdoš, NAJ
1 hlasov
35
Hana Loziaková, MOST - HÍD
1 hlasov
36
Peter Ferenc, OKS
1 hlasov
37
Lukáš Šandor, EDS
1 hlasov
38
Marián Vojtko, SNS
1 hlasov
39
Gabriela Želizňáková, NEKA
40
Emília Šmaťová, MOST - HÍD
41
Peter Šamudovský, KSS
42
Romana Porochnavá, #SIEŤ
43
Marián Kovaľ, SNS
44
Ondrej Chovanec, SNS
45
Marek Hudák, ÚSVIT
46
Dušan Hrabec, NAJ
47
Marek Basala, SP