Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
53,38%
Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
27,36%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
8,11%
Štefan Straka KSS
3,38%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
3,04%
Dorota Bujňáková NP
1,69%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
1,35%
Anton Korba NEKA
1,01%
Jozef Mihalčin SĽS
0,68%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Stanislav Šváby, NOVA
146 hlasov
2
Peter Makara, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
108 hlasov
3
Stanislav Kahanec, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
90 hlasov
4
Andrea Turčanová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
74 hlasov
5
Anton Gašpár, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
74 hlasov
6
Marian Damankoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
71 hlasov
7
Ján Ahlers, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
66 hlasov
8
Ján Baloga, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
63 hlasov
9
Juraj Senderák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
58 hlasov
10
Štefan Kužma, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
54 hlasov
11
Peter Krajňák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
52 hlasov
12
Juraj Hurný, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
51 hlasov
13
Jiří Ballarin, NEKA
49 hlasov
14
Róbert Oros, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
45 hlasov
15
Pavel Hagyari, NEKA
44 hlasov
16
Jozef Kravjar, ĽS-HZDS
39 hlasov
17
Jozef Kičura, SMER - SD
35 hlasov
18
Peter Klein, NEKA
31 hlasov
19
Ľubomír Vasilišin, 7 STATOČNÝCH
31 hlasov
20
Emil Chlapeček, SMER - SD
31 hlasov
21
Miroslav Benko, SMER - SD
28 hlasov
22
Radoslav Čuha, SMER - SD
27 hlasov
23
Janette Langová, NOVA
25 hlasov
24
Mikuláš Komanický, SMER - SD
24 hlasov
25
Miroslav Lukáč, SMER - SD
22 hlasov
26
Jozef Kakaščik, NEKA
22 hlasov
27
Ladislav Kišeľák, SMER - SD
22 hlasov
28
Richard Drutarovský, NOVA
22 hlasov
29
Štefan Hatok, NEKA
22 hlasov
30
Zuzana Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
22 hlasov
31
Vladislav Bašista, SMER - SD
22 hlasov
32
Radko Lapoš, NEKA
21 hlasov
33
Iveta Baranová, NEKA
19 hlasov
34
Ľubomír Vaško, NOVA
19 hlasov
35
Ľudovít Malaga, NEKA
19 hlasov
36
Anna Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
19 hlasov
37
Miroslav Sopko, NOVA
19 hlasov
38
Rudolf Voit, NEKA
18 hlasov
39
Radovan Bačík, NEKA
18 hlasov
40
František Janus, NEKA
18 hlasov
41
Ján Andrejko, NEKA
18 hlasov
42
Viera Leščáková, NOVA
17 hlasov
43
Michal Kaliňák, SMER - SD
17 hlasov
44
Vladimír Feľbaba, NOVA
16 hlasov
45
Stanislav Grega, NEKA
16 hlasov
46
Zdenko Velecký, NEKA
16 hlasov
47
Pavol Kleban, SNS
16 hlasov
48
Marek Guman, NEKA
15 hlasov
49
Lukáš Priščák, SNS
15 hlasov
50
Anton Klimko, NOVA
15 hlasov
51
Ľuba Kráľová, NEKA
14 hlasov
52
Jozef Hreha, NÁŠ KRAJ
14 hlasov
53
Patrik Tomič, NEKA
12 hlasov
54
Vladimír Borecký, NEKA
12 hlasov
55
Ladislav Babuščák, NOVA
12 hlasov
56
Matúš Murajda, NEKA
11 hlasov
57
Ján Dobrovič, NEKA
11 hlasov
58
Alica Dragulová, NOVA
11 hlasov
59
Jozef Frankovský, NEKA
10 hlasov
60
Branko Benko, SMER - SD
10 hlasov
61
Miroslav Leško, SMER - SD
10 hlasov
62
Lenka Čarná, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
63
František Merkovský, 99%, PaS
10 hlasov
64
Peter Hatalčík, SMER - SD
9 hlasov
65
Ondrej Gubač, NEKA
9 hlasov
66
Miluša Džupinová, NÁŠ KRAJ
9 hlasov
67
Andrej Buday, SaS
9 hlasov
68
Mária Klebanová, SNS
8 hlasov
69
Radomír Kreheľ, NEKA
8 hlasov
70
Pavel Mihaľák, NEKA
8 hlasov
71
Ján Jacoš, 99%, PaS
8 hlasov
72
Dušan Brhlík, NEKA
8 hlasov
73
Paulína Štefaničová, NOVA
8 hlasov
74
Anna Lukáčová, 7 STATOČNÝCH
8 hlasov
75
Peter Bugár, KSS
7 hlasov
76
Peter Uličný, 7 STATOČNÝCH
7 hlasov
77
Radoslav Bednarčik, SNS
6 hlasov
78
Daniel Antolík, SNS
6 hlasov
79
František Balog, SRÚS
6 hlasov
80
Stanislav Mathia, NOVA
6 hlasov
81
Marcel Jenča, SNS
6 hlasov
82
Viera Vasiliaková, KSS
6 hlasov
83
Jaroslav Uličný, SNS
5 hlasov
84
Milan Cimerman, Z-SNP
5 hlasov
85
Ivan Benko, NEKA
5 hlasov
86
Ján Katica, NEKA
4 hlasov
87
Cyril Leško, SNS
3 hlasov
88
Andrej Tudor, KSS
3 hlasov
89
Anton Demeter, SNS
3 hlasov
90
Michal Hlivjak, 99%, PaS
3 hlasov
91
Jozef Kipikaša, SNS
3 hlasov
92
Róbert Ľubocký, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
93
Milan Hlivjak, 99%, PaS
3 hlasov
94
Igor Dužda, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
95
Jozef Jakubík, 99%, PaS
2 hlasov
96
Marián Krakovský, KSS
2 hlasov
97
Igor Kreta, KSS
2 hlasov
98
Viliam Sedlák, 99%, PaS
2 hlasov
99
Ľuboslav Krajňák, ÚSVIT
2 hlasov
100
Mikuláš Žemlička, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
101
Tibor Bažo, SRÚS
1 hlasov
102
Miloslav Pavlík, SMK-MKP
1 hlasov

Volebná účasť

36,27
%
2017 1. kolo
32,93
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 36,27%
2013 1. kolo 32,93%