vyberte rok
Vyšná Myšľaokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
51,70%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
28,98%
Štefan Surmánek ĽSNS
5,11%
Róbert Bačinský NEKA
4,55%
Jarmila Tkáčová SNS
4,55%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
2,84%
Jozef Bobík NEKA
1,14%
Jozef Červenák RIS
0,57%
Lukáš Sisák KSS
0,57%
Rudolf Botka NP
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

22,37
%
2017 1. kolo
10,00
%
2013 2. kolo
9,87
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 22,37%
2013 2. kolo 10%
2013 1. kolo 9,87%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Kokarda, NEKA
79 hlasov
2
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
62 hlasov
3
Michal Rečka, SMER-SD
60 hlasov
4
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
58 hlasov
5
Mária Dulovičová, NEKA
57 hlasov
6
Vlastimil Lakatoš, NEKA
56 hlasov
7
Miloš Barcal, NEKA
39 hlasov
8
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
29 hlasov
9
Erika Zámboriová, ŠKV
29 hlasov
10
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
11
Radoslav Hodor, NEKA
27 hlasov
12
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
13
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
14
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
15
Martina Dutková, NEKA
21 hlasov
16
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
17
Monika Gergelová, SNS
18 hlasov
18
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
19
Jarmila Vaňová, ŠKV
18 hlasov
20
Anton Medvec, NEKA
17 hlasov
21
František Petro, SMER-SD
16 hlasov
22
Vojtech Farkaš, NEKA
15 hlasov
23
Peter Derevjaník, SMER-SD
14 hlasov
24
Tomáš Suchý, ŠANCA
13 hlasov
25
Pavol Lehotský, NEKA
12 hlasov
26
Ivan Hriczko, ŠKV
12 hlasov
27
Ondrej Bernát, SMER-SD
10 hlasov
28
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
29
Anetta Strýčková, NEKA
9 hlasov
30
Ján Serbin, NEKA
9 hlasov
31
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
8 hlasov
32
Slavomír Horváth, SNS
8 hlasov
33
Július Begala, NEKA
7 hlasov
34
Július Beluscsák, NEKA
7 hlasov
35
Roland Szabó, SMER-SD
6 hlasov
36
Ladislav Vojtko, KSS
5 hlasov
37
Slavomír Borovský, DS
5 hlasov
38
Gabriel Böhm, NEKA
5 hlasov
39
Jozef Hric, KSS
5 hlasov
40
Tibor Bráz, NEKA
4 hlasov
41
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
4 hlasov
42
Peter Seman, KSS
4 hlasov
43
Rudolf Varga, VZDOR
3 hlasov
44
Alexander Horváth, MOST - HÍD
3 hlasov
45
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
3 hlasov
46
Jozef Krešák, ŠANCA
3 hlasov
47
Peter Kocai, NAJ
3 hlasov
48
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
49
Elena Fialková, MOST - HÍD
2 hlasov
50
Augustín Köteles, NAJ
2 hlasov
51
Csaba Simkó, SMK-MKP
2 hlasov
52
Mária Lacková, NEKA
2 hlasov
53
Anton Király, SMK-MKP
1 hlasov
54
Gábor Szalay, SMK-MKP
1 hlasov
55
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
1 hlasov
56
Július Grulyo, NEKA
1 hlasov
57
Ján Horváth, NEKA
1 hlasov
58
Alexander Képes, SMK-MKP
1 hlasov
59
Attila Oravecz, MOST - HÍD
1 hlasov
60
István Zachariaš, SMK-MKP
61
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
62
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
63
Tamás Iván, SMK-MKP
64
Ervín Kompuš, NAJ
65
László Köteles, SMK-MKP
66
Július Pelegrin, NEKA