Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
74,36%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
25,64%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
41,10%
Rudolf Bauer KDS
39,73%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
5,48%
Jozef Holečko NEKA
4,11%
Dominika Palaščáková NOVA
2,74%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
2,74%
Jaroslav Džunko NEKA
2,74%
Lukáš Sisák KSS
1,37%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Kokarda, NEKA
43 hlasov
2
Michal Rečka, SMER - SD
40 hlasov
3
Miloš Barcal, NEKA
28 hlasov
4
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
26 hlasov
5
Jozef Konkoly, SMER - SD
24 hlasov
6
Monika Bérešová, SZS
23 hlasov
7
Karol Dzugas, NEKA
21 hlasov
8
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
21 hlasov
9
Božena Letková, NEKA
21 hlasov
10
Dominika Palaščáková, NOVA
11 hlasov
11
Ľubomír Šimko, SMER - SD
9 hlasov
12
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
13
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
14
František Petro, SMER - SD
7 hlasov
15
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
16
Ján Marton, NOVA
7 hlasov
17
Slavomír Horváth, SNS
6 hlasov
18
Anton Medvec, NEKA
6 hlasov
19
Viktor Dulina, NEKA
6 hlasov
20
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
21
Ján Bačo, SĽS
6 hlasov
22
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
23
Ľubica Holováčová, SĽS
5 hlasov
24
Miroslav Bačenko, NEKA
5 hlasov
25
Monika Vargová, SNS
5 hlasov
26
Viliam Bačo, NEKA
4 hlasov
27
Róbert Šándor, NEKA
4 hlasov
28
Ivan Buchla, SNS
4 hlasov
29
Elena Majancsíková, SĽS
4 hlasov
30
Vojtech Staňo, SMER - SD
3 hlasov
31
Martin Baltes, SĽS
3 hlasov
32
Ladislav Bartók, NEKA
3 hlasov
33
Imrich Kohút, SĽS
3 hlasov
34
Alexander Bimbo, SRÚS
2 hlasov
35
Róbert Čarny, SNS
2 hlasov
36
Jozef Holečko, NEKA
2 hlasov
37
Františka Kočišová, SĽS
2 hlasov
38
Jenő Csoltkó, NEKA
2 hlasov
39
Ján Mikloš, KSS
2 hlasov
40
Peter Papáč, KSS
2 hlasov
41
Ladislav Vojtko, KSS
2 hlasov
42
Marián Tóth, SaS
2 hlasov
43
Radoslav Šimko, SNS
2 hlasov
44
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
2 hlasov
45
Roman Horváth, SRÚS
1 hlasov
46
Ivan Hriczko, NEKA
1 hlasov
47
Jozef Tischler, SĽS
1 hlasov
48
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
49
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
50
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
51
Ján Stanislav, SNS
1 hlasov
52
Július Grulyo, NEKA
53
Vladimír Popovič, SMS
54
Peter Palaščák, SOĽ
55
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
56
Jozef Koňa, SĽS
57
Anton Király, SMK-MKP
58
Marián Kertész, PD
59
László Iván, SMK-MKP
60
László Köteles, SMK-MKP
61
István Zachariaš, SMK-MKP

Volebná účasť

22,37
%
2017 1. kolo
10,00
%
2013 2. kolo
9,87
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 22,37%
2013 2. kolo 10,00%
2013 1. kolo 9,87%