vyberte rok
Vyšná Kamenicaokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
52,54%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
30,51%
Jarmila Tkáčová SNS
6,78%
Róbert Bačinský NEKA
3,39%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
3,39%
Jaroslav Džunko NEKA
1,69%
Oliver Petrík JĽSS
1,69%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Štefan Surmánek ĽSNS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

26,83
%
2017 1. kolo
22,96
%
2013 2. kolo
21,73
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 26,83%
2013 2. kolo 22,96%
2013 1. kolo 21,73%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Michal Rečka, SMER-SD
23 hlasov
2
Erika Zámboriová, ŠKV
22 hlasov
3
František Petro, SMER-SD
21 hlasov
4
Ladislav Vojtko, KSS
18 hlasov
5
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
6
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
7
Slavomír Horváth, SNS
14 hlasov
8
Peter Derevjaník, SMER-SD
13 hlasov
9
Ondrej Bernát, SMER-SD
8 hlasov
10
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
11
Pavol Lehotský, NEKA
7 hlasov
12
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
13
Radoslav Hodor, NEKA
5 hlasov
14
Vojtech Farkaš, NEKA
5 hlasov
15
Martina Dutková, NEKA
5 hlasov
16
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
17
Ján Serbin, NEKA
5 hlasov
18
Mária Dulovičová, NEKA
5 hlasov
19
Mária Lacková, NEKA
5 hlasov
20
Július Begala, NEKA
4 hlasov
21
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
22
Ján Kokarda, NEKA
4 hlasov
23
Jarmila Vaňová, ŠKV
4 hlasov
24
Monika Gergelová, SNS
4 hlasov
25
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
26
Miloš Barcal, NEKA
3 hlasov
27
Peter Seman, KSS
3 hlasov
28
Anton Medvec, NEKA
3 hlasov
29
Ivan Hriczko, ŠKV
3 hlasov
30
Slavomír Borovský, DS
2 hlasov
31
Alexander Képes, SMK-MKP
2 hlasov
32
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
33
Július Pelegrin, NEKA
2 hlasov
34
Roland Szabó, SMER-SD
2 hlasov
35
Tomáš Suchý, ŠANCA
1 hlasov
36
Gábor Szalay, SMK-MKP
1 hlasov
37
István Zachariaš, SMK-MKP
1 hlasov
38
Anetta Strýčková, NEKA
1 hlasov
39
Vlastimil Lakatoš, NEKA
1 hlasov
40
László Köteles, SMK-MKP
1 hlasov
41
Gabriel Böhm, NEKA
1 hlasov
42
Anton Király, SMK-MKP
1 hlasov
43
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
44
Tibor Bráz, NEKA
1 hlasov
45
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
1 hlasov
46
Alexander Horváth, MOST - HÍD
1 hlasov
47
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
48
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
49
Jozef Krešák, ŠANCA
50
Csaba Simkó, SMK-MKP
51
Attila Oravecz, MOST - HÍD
52
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
53
Július Beluscsák, NEKA
54
Augustín Köteles, NAJ
55
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
56
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
57
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
58
Elena Fialková, MOST - HÍD
59
Július Grulyo, NEKA
60
Ján Horváth, NEKA
61
Jozef Hric, KSS
62
Tamás Iván, SMK-MKP
63
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
64
Peter Kocai, NAJ
65
Ervín Kompuš, NAJ
66
Rudolf Varga, VZDOR