Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
66,67%
Rudolf Bauer KDS
33,33%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
69,05%
Rudolf Bauer KDS
21,43%
Dominika Palaščáková NOVA
2,38%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
2,38%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
2,38%
Jaroslav Džunko NEKA
2,38%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
Jozef Holečko NEKA
Lukáš Sisák KSS
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľubomír Šimko, SMER - SD
30 hlasov
2
Ján Mikloš, KSS
23 hlasov
3
Ladislav Vojtko, KSS
14 hlasov
4
Viliam Bačo, NEKA
13 hlasov
5
Vojtech Staňo, SMER - SD
10 hlasov
6
Jozef Konkoly, SMER - SD
10 hlasov
7
Michal Rečka, SMER - SD
9 hlasov
8
František Petro, SMER - SD
8 hlasov
9
Radoslav Šimko, SNS
6 hlasov
10
Viktor Dulina, NEKA
4 hlasov
11
Monika Bérešová, SZS
4 hlasov
12
Miroslav Bačenko, NEKA
4 hlasov
13
Ján Stanislav, SNS
3 hlasov
14
Monika Vargová, SNS
3 hlasov
15
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
16
Ján Bačo, SĽS
3 hlasov
17
Dominika Palaščáková, NOVA
3 hlasov
18
Slavomír Horváth, SNS
2 hlasov
19
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
20
Róbert Čarny, SNS
2 hlasov
21
Ľubica Holováčová, SĽS
2 hlasov
22
Ivan Hriczko, NEKA
2 hlasov
23
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
24
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
25
Peter Papáč, KSS
2 hlasov
26
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
27
Marián Kertész, PD
2 hlasov
28
Františka Kočišová, SĽS
1 hlasov
29
Peter Palaščák, SOĽ
1 hlasov
30
Anton Medvec, NEKA
1 hlasov
31
Jozef Holečko, NEKA
1 hlasov
32
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
33
Roman Horváth, SRÚS
1 hlasov
34
Božena Letková, NEKA
1 hlasov
35
László Köteles, SMK-MKP
1 hlasov
36
Anton Király, SMK-MKP
1 hlasov
37
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
38
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
1 hlasov
39
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
40
Ivan Buchla, SNS
1 hlasov
41
Ján Kokarda, NEKA
1 hlasov
42
Miloš Barcal, NEKA
1 hlasov
43
Marián Tóth, SaS
1 hlasov
44
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
45
Ladislav Bartók, NEKA
46
Alexander Bimbo, SRÚS
47
Jenő Csoltkó, NEKA
48
Karol Dzugas, NEKA
49
László Iván, SMK-MKP
50
Imrich Kohút, SĽS
51
Jozef Koňa, SĽS
52
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
53
Elena Majancsíková, SĽS
54
Ján Marton, NOVA
55
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
56
Vladimír Popovič, SMS
57
Róbert Šándor, NEKA
58
Jozef Tischler, SĽS
59
István Zachariaš, SMK-MKP
60
Július Grulyo, NEKA
61
Martin Baltes, SĽS

Volebná účasť

26,83
%
2017 1. kolo
22,96
%
2013 2. kolo
21,73
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 26,83%
2013 2. kolo 22,96%
2013 1. kolo 21,73%