Kandidáti na predsedu VÚC

Michal Kaliňák Hlas - sociálna demokracia, SMER -...
62,07%
Milan Majerský KDH, SME RODINA, SaS, ZA ĽUDÍ
27,59%
Milan Mazurek REPUBLIKA
3,45%
Patrícia Reváková NK/NEKA
3,45%
Ingrid Tomková ĽS Naše Slovensko
3,45%
Michal Biganič NEKA
Ján Bync NEKA
Ľubomír Goliaš Hnutie ONÁS
Filip Kuffa ŽIVOT
Jozef Mihalčin SRDCE - SNJ - sv

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Luciána Hoptová, ÚSVIT
17 hlasov
2
Daniel Gavulič, Hlas - sociálna demokracia,...
9 hlasov
3
Igor Labun, NEKA
8 hlasov
4
Jana Vaľová, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
5
Anna Sotaková, KSS
7 hlasov
6
Lucia Sukeľová, NEKA
7 hlasov
7
Alena Židová, Skúsme to inak
6 hlasov
8
Monika Hamaďaková, NEKA
5 hlasov
9
Simona Čerevková, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
4 hlasov
10
Jozef Gnip, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
11
Martin Lichman, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
4 hlasov
12
Ondrej Mudry, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasov
13
Peter Kulan, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3 hlasov
14
Michal Babin, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
3 hlasov
15
Ladislav Andrejco, REPUBLIKA
3 hlasov
16
Jozef Fedorko, Hlas - sociálna demokracia,...
2 hlasov
17
Emília Valková, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
2 hlasov
18
Tomáš Šudík, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2 hlasov
19
Ondrej Babjarčík, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
2 hlasov
20
Michal Druga, SOM Slovensko
1 hlasov
21
Ľubomír Beca, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
1 hlasov
22
Erich Serbin, REPUBLIKA
1 hlasov
23
Peter Pipák, NEKA
1 hlasov
24
Danka Pavlíková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
1 hlasov
25
Jozef Oľha, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
1 hlasov
26
Martin Meričko, NEKA
1 hlasov
27
Pavol Lopanič, Hlas - sociálna demokracia,...
1 hlasov
28
Peter Demjan, REPUBLIKA
1 hlasov
29
Zdenko Ščepanik, NEKA
1 hlasov
30
Marián Vojtko, SNS
1 hlasov
31
Martin Tongeľ, ŽIVOT
32
Igor Savko, NEKA
33
Michal Ufnár, NK/NEKA
34
Anna Tokošová, KSS
35
Peter Kudráč, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
36
Peter Vasko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
37
Renáta Velichová, ŽIVOT
38
Jozef Stebnický, ŽIVOT
39
Jozef Sojka, KSS
40
Jakub Macik, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
41
Dana Miháliková, NK/NEKA
42
Andrej Semanco, SOM Slovensko
43
Zoltán Kašo, SOLIDARITA - Hnutie...
44
Branislav Karcaba, REPUBLIKA
45
Ľuboš Karas, NEKA
46
Marek Horvát, Slovenský PATRIOT
47
Monika Delejová, Hnutie ONÁS
48
Silvia Cukrovaná, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
49
Peter Bazár, ĽS Naše Slovensko
50
Jozef Barlík, Socialisti.sk

Volebná účasť

66,66 %

Historický vývoj

29.10. 2022 66,66 %
04.11. 2017 1. kolo 52,83 %
09.11. 2013 1. kolo 58,62 %