vyberte rok
Vyšná Jablonkaokres Humenné

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
55,56%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
25,93%
Jozef Mihalčin ĽSNS
11,11%
František Bednár NAJ
3,70%
Jozef Šváč NP
3,70%
Ján Garaj NEKA
Pavol Gašper NEKA
Andrej Gmitter NEKA
Eduard Markovič NEKA
František Oľha Šanca
Miroslav Škvarek SNS
Milan Šteiner SZS

Volebná účasť

52,83
%
2017 1. kolo
58,62
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 52,83%
2013 1. kolo 58,62%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Rudolf Gregorovič, MOST - HÍD
18 hlasov
2
Michal Druga, SMER-SD
13 hlasov
3
Darina Barančíková, SOĽ
9 hlasov
4
Ivan Hopta, ÚSVIT
8 hlasov
5
Peter Pipák, SNS
7 hlasov
6
Mário Perinaj, MOST - HÍD
6 hlasov
7
Marián Paško, ÚSVIT
5 hlasov
8
Martin Meričko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
9
Ondrej Mudry, SMER-SD
4 hlasov
10
Jozef Babják, SDKÚ-DS
4 hlasov
11
Štefan Behun, SNS
4 hlasov
12
Michal Babin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
13
Marta Burdová, ŠANCA
3 hlasov
14
Tibor Focko, SMER-SD
2 hlasov
15
Ondrej Chovanec, SNS
2 hlasov
16
Jozef Bajkó, SP
2 hlasov
17
Ján Ferko, SMER-SD
2 hlasov
18
Dušan Hrabec, NAJ
1 hlasov
19
Peter Kulan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
20
Gabriela Želizňáková, NEKA
1 hlasov
21
Martin Greš, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
22
Peter Vorobel, SZ
1 hlasov
23
Miroslav Gajdoš, NAJ
1 hlasov
24
Mária Cehelská, SOĽ
1 hlasov
25
Tomáš Šudík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
26
Monika Chomová, MOST - HÍD
1 hlasov
27
Michal Macko, ĽS Naše Slovensko
28
Hana Loziaková, MOST - HÍD
29
Martin Lichman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30
Emília Šmaťová, MOST - HÍD
31
Pavel Legeza, ĽS Naše Slovensko
32
Marián Kovaľ, SNS
33
Marián Vojtko, SNS
34
Romana Porochnavá, #SIEŤ
35
Andrej Semanco, NEKA
36
Helena Ufnárová, SME RODINA - Boris Kollár
37
Ladislav Sninčák, SDKÚ-DS
38
Peter Šamudovský, KSS
39
Lukáš Šandor, EDS
40
Marek Hudák, ÚSVIT
41
Stanislav Hančár, NAJ
42
Lucia Gombitová, ÚSVIT
43
Marek Basala, SP
44
Pavol Brek, ÚSVIT
45
Peter Demjan, ĽS Naše Slovensko
46
Jozef Fedorko, SMER-SD
47
Peter Ferenc, OKS