Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
60,71%
Rudolf Bauer KDS
39,29%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
51,06%
Rudolf Bauer KDS
25,53%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
10,64%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
6,38%
Dominika Palaščáková NOVA
2,13%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
2,13%
Lukáš Sisák KSS
2,13%
Jaroslav Džunko NEKA
Jozef Holečko NEKA
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
25 hlasov
2
Ján Kokarda, NEKA
13 hlasov
3
Jozef Konkoly, SMER - SD
11 hlasov
4
Monika Bérešová, SZS
10 hlasov
5
Michal Rečka, SMER - SD
10 hlasov
6
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
7
Miloš Barcal, NEKA
9 hlasov
8
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
9
Viktor Dulina, NEKA
8 hlasov
10
Dominika Palaščáková, NOVA
6 hlasov
11
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
12
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
13
František Petro, SMER - SD
5 hlasov
14
Vojtech Staňo, SMER - SD
5 hlasov
15
Karol Dzugas, NEKA
5 hlasov
16
Ján Bačo, SĽS
5 hlasov
17
Viliam Bačo, NEKA
5 hlasov
18
Róbert Čarny, SNS
5 hlasov
19
Božena Letková, NEKA
5 hlasov
20
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
21
Ján Marton, NOVA
4 hlasov
22
Anton Medvec, NEKA
4 hlasov
23
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
24
Ladislav Vojtko, KSS
3 hlasov
25
Ivan Hriczko, NEKA
3 hlasov
26
Róbert Šándor, NEKA
3 hlasov
27
Ľubomír Šimko, SMER - SD
3 hlasov
28
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
29
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
30
Martin Baltes, SĽS
2 hlasov
31
Miroslav Bačenko, NEKA
2 hlasov
32
Elena Majancsíková, SĽS
2 hlasov
33
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
34
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
35
Radoslav Šimko, SNS
2 hlasov
36
István Zachariaš, SMK-MKP
2 hlasov
37
Marián Tóth, SaS
2 hlasov
38
Slavomír Horváth, SNS
2 hlasov
39
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
2 hlasov
40
Ľubica Holováčová, SĽS
1 hlasov
41
Jenő Csoltkó, NEKA
1 hlasov
42
Peter Papáč, KSS
1 hlasov
43
Vladimír Popovič, SMS
1 hlasov
44
Peter Palaščák, SOĽ
1 hlasov
45
Ján Mikloš, KSS
1 hlasov
46
Július Grulyo, NEKA
1 hlasov
47
Jozef Koňa, SĽS
1 hlasov
48
Jozef Tischler, SĽS
1 hlasov
49
Monika Vargová, SNS
50
László Iván, SMK-MKP
51
Roman Horváth, SRÚS
52
Jozef Holečko, NEKA
53
Anton Király, SMK-MKP
54
Františka Kočišová, SĽS
55
Ivan Buchla, SNS
56
Alexander Bimbo, SRÚS
57
Ladislav Bartók, NEKA
58
Imrich Kohút, SĽS
59
László Köteles, SMK-MKP
60
Marián Kertész, PD
61
Ján Stanislav, SNS

Volebná účasť

17,74
%
2017 1. kolo
7,97
%
2013 2. kolo
14,08
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 17,74%
2013 2. kolo 7,97%
2013 1. kolo 14,08%