Kandidáti na predsedu VÚC

Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
79,32%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
5,49%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
5,06%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
4,64%
Renáta Kolenčíková NEKA
2,11%
Milan Belica NEKA
1,69%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
0,84%
Peter Pukan REPUBLIKA
0,42%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,42%
Martin Kusenda NEKA
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Pál Zachar, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
140 hlasov
2
Tibor Csenger, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
136 hlasov
3
Péter Köpöncei, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
111 hlasov
4
Melinda Bögi Pathó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
91 hlasov
5
Štefan Gregor, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
65 hlasov
6
Zoltán Fekete, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
60 hlasov
7
Attila Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
58 hlasov
8
Lenka Kluchová, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
39 hlasov
9
Jaroslav Péter, SMER - SD, SNS
24 hlasov
10
Ervín Szalma, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
16 hlasov
11
Alexander Bačík, Hlas - sociálna demokracia,...
16 hlasov
12
Marek Földesi, NEKA
12 hlasov
13
Martin Bátovský, SMER - SD, SNS
12 hlasov
14
Štefan Baniar, SMER - SD, SNS
11 hlasov
15
Igor Éder, Hlas - sociálna demokracia,...
11 hlasov
16
Martina Holečková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
10 hlasov
17
Eva Bielik Hajdamárová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
10 hlasov
18
Pavol Bizík, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
19
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
20
Karol Streda, Magyar Fórum - Maďarské fórum
8 hlasov
21
Renáta Meszároš, Progresívne Slovensko
7 hlasov
22
Stanislav Banházi, Slovenská ľudová strana (SĽS)
7 hlasov
23
Peter Benček, NEKA
7 hlasov
24
Roland Bogár, NEKA
7 hlasov
25
Rastislav Juhár, SMER - SD, SNS
6 hlasov
26
Július Nagy, Slovenská ľudová strana (SĽS)
6 hlasov
27
Branislav Štefanický, NEKA
6 hlasov
28
Lenka Nagyová, REPUBLIKA
5 hlasov
29
Antónia Foltánová, Hlas - sociálna demokracia,...
5 hlasov
30
Daniela Trňanová, SMER - SD, SNS
5 hlasov
31
Ľubomír Lőrincz, SMER - SD, SNS
5 hlasov
32
Edita Horňáková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
5 hlasov
33
Tibor Taldík, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasov
34
Zdenek Donoval, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4 hlasov
35
Erik Pastierovič, Progresívne Slovensko
4 hlasov
36
Ľubomíra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
4 hlasov
37
Daniela Nagyová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
4 hlasov
38
Matej Haško, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
3 hlasov
39
Peter Žiak, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
3 hlasov
40
Tomáš Krištof, NEKA
3 hlasov
41
Zuzana Kotrus Rákociová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
3 hlasov
42
Alexandra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
3 hlasov
43
Tomáš Ižold, NEKA
3 hlasov
44
Miloš Zaujec, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
3 hlasov
45
Ján Janáč, NEKA
3 hlasov
46
Petra Števková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
3 hlasov
47
Martina Jarošová Gašparová, Hlas - sociálna demokracia,...
3 hlasov
48
Oliver Štaudner, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
49
Dana Ďurišová, NK/NEKA
3 hlasov
50
Ladislav Éhn, SMER - SD, SNS
3 hlasov
51
Jozef Franc, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
52
Ján Proksa, NK/NEKA
2 hlasov
53
Eva Naďová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2 hlasov
54
Henrieta Slavkovská, Progresívne Slovensko
2 hlasov
55
Pavol Novák, SMER - SD, SNS
2 hlasov
56
Vladimír Kuny, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
2 hlasov
57
Peter Drábik, NEKA
2 hlasov
58
Mária Kuriačková, NEKA
2 hlasov
59
Peter Burčo, Hlas - sociálna demokracia,...
2 hlasov
60
Ľudovít Viglaš, SMER - SD, SNS
2 hlasov
61
Eduard Samlek, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
62
Rastislav Kasan, Hlas - sociálna demokracia,...
2 hlasov
63
Ján Krtík, NEKA
2 hlasov
64
Igor Kúdela, Zmena zdola, DÚ
2 hlasov
65
Tibor Turian, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
66
Roman Salinka, NEKA
1 hlasov
67
Mária Farkašová, NEKA
1 hlasov
68
Peter Marko, NK/NEKA
1 hlasov
69
Štefan Mišák, Hlas - sociálna demokracia,...
1 hlasov
70
Tibor Moravský, NEKA
1 hlasov
71
Viera Černá, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
72
Drahomíra Vrecníková, SRDCE - SNJ - sv
73
Karol Mladý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
74
Danuše Francisciová, Hlas - sociálna demokracia,...
75
Jozef Kubovič, NEKA
76
Estera Žigmundová, SRDCE - SNJ - sv

Volebná účasť

50,37 %

Historický vývoj

29.10. 2022 50,37 %
04.11. 2017 1. kolo 19,32 %
23.11. 2013 2. kolo 23,47 %
09.11. 2013 1. kolo 46,15 %