Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
41,24%
Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
28,87%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
13,40%
Dorota Bujňáková NP
7,22%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
4,12%
Štefan Straka KSS
2,06%
Anton Korba NEKA
1,03%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
1,03%
Jozef Mihalčin SĽS
1,03%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Richard Koky, NEKA
60 hlasov
2
Alena Madzinová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
26 hlasov
3
Milan Baran, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
22 hlasov
4
Jozef Švagerko, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
20 hlasov
5
Anton Andráš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
18 hlasov
6
Jozef Mezovský, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
17 hlasov
7
Slavomír Božoň, SaS
17 hlasov
8
Michal Rusnák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
17 hlasov
9
Milan Antaš, SOĽ
13 hlasov
10
Milan Rovder, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
12 hlasov
11
Igor Wzoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
12 hlasov
12
Ján Dravecký, NOVA
8 hlasov
13
Arne Kroták, NOVA
6 hlasov
14
Iveta Martonová, 99%, PaS
5 hlasov
15
Mária Trembáčová, NEKA
4 hlasov
16
Peter Roth, OKS
4 hlasov
17
Michal Sýkora, SMER - SD
4 hlasov
18
Milan Korenko, SĽS
4 hlasov
19
Peter Brenišin, SMER - SD
4 hlasov
20
Milan Marečák, SMS
4 hlasov
21
Ľubomír Kroščen, SĽS
3 hlasov
22
Mário Kovalčík, NEKA
3 hlasov
23
Alžbeta Havrančíková, SMER - SD
3 hlasov
24
Mário Blahota, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
25
Peter Jakubčák, KSS
3 hlasov
26
Jana Dudová, NOVA
3 hlasov
27
Jozef Teplický, SNS
3 hlasov
28
Branislav Švec, NOVA
3 hlasov
29
Miroslav Ščurka, KSS
3 hlasov
30
Martin Ščuka, SRK
3 hlasov
31
Anna Ondrušeková, NEKA
3 hlasov
32
Vladimír Ondruš, SMER - SD
3 hlasov
33
Rudolf Abrahám, SMER - SD
2 hlasov
34
Daniel Abaffy, SĽS
2 hlasov
35
Peter Dujava, NEKA
2 hlasov
36
Jozef Janiga, SMER - SD
2 hlasov
37
Danka Vančišinová, SMER - SD
2 hlasov
38
Mária Ilenčíková, NEKA
2 hlasov
39
Peter Hritz, SMER - SD
2 hlasov
40
František Bednár, SĽS
1 hlasov
41
Ladislav Trembáč, SMS
1 hlasov
42
Ladislav Moravčík, NEKA
1 hlasov
43
Kamil Horváth, SRK
1 hlasov
44
Veronika Brijová, SNS
1 hlasov
45
Marek Jackanič, ÚSVIT
1 hlasov
46
Slavomír Kopáč, NEKA
1 hlasov
47
Elena Bačkorová, SĽS
1 hlasov
48
Iveta Jabrocká, 99%, PaS
1 hlasov
49
Rastislav Wolf, SĽS
50
Rajmund Szánto, NÁŠ KRAJ
51
Ján Kuchta, SĽS
52
Anna Jablonovská, SĽS

Volebná účasť

25,18
%
2017 1. kolo
16,49
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,18%
2013 1. kolo 16,49%