Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský KDH, SME RODINA, SaS, ZA ĽUDÍ
64,19%
Milan Mazurek REPUBLIKA
15,35%
Michal Kaliňák Hlas - sociálna demokracia, SMER -...
10,70%
Ján Bync NEKA
2,79%
Michal Biganič NEKA
2,33%
Patrícia Reváková NK/NEKA
1,86%
Ingrid Tomková ĽS Naše Slovensko
1,86%
Filip Kuffa ŽIVOT
0,93%
Ľubomír Goliaš Hnutie ONÁS
Jozef Mihalčin SRDCE - SNJ - sv

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Bizoň, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
108 hlasov
2
František Majerský, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
65 hlasov
3
Anton Danko, NEKA
58 hlasov
4
Slavomír Božoň, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
42 hlasov
5
Patrícia Bujňáková, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
39 hlasov
6
Peter Brenišin, NEKA
28 hlasov
7
Rastislav Puchala, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
25 hlasov
8
Milan Baran, NEKA
24 hlasov
9
Gabriel Bodnár, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
23 hlasov
10
Jozef Košický, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
22 hlasov
11
Igor Gavalier, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
21 hlasov
12
Igor Wzoš, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
21 hlasov
13
Štefan Pčola, NEKA
20 hlasov
14
Martin Lajoš, NEKA
20 hlasov
15
Miriam Kuzárová, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
19 hlasov
16
Michal Sýkora, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
18 hlasov
17
Marián Barilla, Hlas - sociálna demokracia,...
18 hlasov
18
Radovan Bujňák, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
16 hlasov
19
Jozef Janiga, NEKA
15 hlasov
20
Anna Schlosserová, NEKA
15 hlasov
21
Peter Sklenka, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
13 hlasov
22
Marián Saraka, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
13 hlasov
23
Karol Jakubčák, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
12 hlasov
24
Anna Ondrušeková, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
12 hlasov
25
Jozef Švagerko, NEKA
12 hlasov
26
Vladimír Lajčák, NEKA
12 hlasov
27
Mária Vojtaššáková, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
28
Marián Luha, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
29
Ján Mlynár, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
30
Adrián Kromka, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
31
Michal Materný, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
10 hlasov
32
Tatiana Husárová, NEKA
10 hlasov
33
Jozef Nazarej, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
9 hlasov
34
Jozef Bednár, NEKA
8 hlasov
35
Ingrid Lindemanová, NEKA
8 hlasov
36
Stanislav Kuľka, REPUBLIKA
8 hlasov
37
Valentin Galik, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
8 hlasov
38
Michala Gánovská, REPUBLIKA
8 hlasov
39
Ján Zoričák, Slovenský PATRIOT
7 hlasov
40
Peter Dujava, NEKA
7 hlasov
41
Vladimír Krojer, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
42
Zdenko Bukovinský, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
7 hlasov
43
Igor Leščinský, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
7 hlasov
44
Ján Drobný, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
6 hlasov
45
Rastislav Šuliga, NEKA
6 hlasov
46
Roderik Ledecký, SNS
6 hlasov
47
Helena Mezenská, Slovenský PATRIOT
5 hlasov
48
Slavomír Lippart, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
5 hlasov
49
Ján Ondrišík, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
5 hlasov
50
Jozef Lengvarský, KSS
5 hlasov
51
Martin Sýkora, NK/NEKA
5 hlasov
52
Peter Kandráč, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
5 hlasov
53
Peter Olexa, ŽIVOT
4 hlasov
54
Pavol Legát, NK/NEKA
4 hlasov
55
Ondrej Kavka, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
4 hlasov
56
Iveta Ružeková, NaS - ns
4 hlasov
57
Tomáš Šebest, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
58
Juraj Smolár, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
59
Darina Jatiová, NEKA
4 hlasov
60
Mária Petruľová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
61
Jaroslav Vajda, Hlas - sociálna demokracia,...
3 hlasov
62
Rastislav Zacher, Hlas - sociálna demokracia,...
3 hlasov
63
Ľudmila Ral, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
64
Jaroslav Mazurek, PRINCÍP
3 hlasov
65
Slavomír Kopáč, Hlas - sociálna demokracia,...
3 hlasov
66
Anna Kleinová, Slovenský PATRIOT
3 hlasov
67
Zdenka Galiková, Slovenské Hnutie Obrody
3 hlasov
68
Angela Františková, SNS
3 hlasov
69
Ladislav Kalász, NEKA
2 hlasov
70
Rastislav Cunik, NEKA
2 hlasov
71
Ján Jäger, Slovenský PATRIOT
2 hlasov
72
Ján Nemec, SNS
1 hlasov
73
Jaroslav Lovás, REPUBLIKA
74
Jaroslav Ščurka, Slovenské Hnutie Obrody

Volebná účasť

28,03 %

Historický vývoj

29.10. 2022 28,03 %
04.11. 2017 1. kolo 25,18 %
09.11. 2013 1. kolo 16,49 %