Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
33,29%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
18,33%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
18,33%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
8,63%
Martin Kusenda NEKA
7,82%
Renáta Kolenčíková NEKA
6,87%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
1,89%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
1,48%
Peter Pukan REPUBLIKA
1,48%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,35%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,54%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Holúbek, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
473 hlasov
2
Ladislav Hroššo, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
289 hlasov
3
Daniel Balko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
115 hlasov
4
Lukáš Čelinák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
96 hlasov
5
Eva Antošová, SMER - SD, SNS
84 hlasov
6
Štefan Korman, NEKA
76 hlasov
7
Miroslav Michalčík, SMER - SD, SNS
75 hlasov
8
Jozef Dvonč, NEKA
74 hlasov
9
Ján Greššo, Hlas - sociálna demokracia,...
74 hlasov
10
Ján Vančo, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
70 hlasov
11
Miloslav Hatala, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
70 hlasov
12
Milan Bíro, SMER - SD, SNS
69 hlasov
13
Peter Oremus, NEKA
68 hlasov
14
Igor Kršiak, Hlas - sociálna demokracia,...
66 hlasov
15
Anna Laurinec Šmehilová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
65 hlasov
16
Šimon Kónya, NEKA
62 hlasov
17
Martin Balko, Progresívne Slovensko
59 hlasov
18
Štefan Štefek, NEKA
56 hlasov
19
Katarína Bojkovská, Hlas - sociálna demokracia,...
56 hlasov
20
Ľubomír Moravčík, NEKA
55 hlasov
21
Miloš Dovičovič, Hlas - sociálna demokracia,...
54 hlasov
22
Eva Hudecová, Hlas - sociálna demokracia,...
50 hlasov
23
Ondrej Šedivý, Hlas - sociálna demokracia,...
49 hlasov
24
Roman Ágh, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
49 hlasov
25
Ľudovít Paulis, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
48 hlasov
26
Miloslav Špoták, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
48 hlasov
27
Henrich Varga, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
48 hlasov
28
Peter Cocher, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
48 hlasov
29
Radoslav Pavelka, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
46 hlasov
30
Juraj Richter, SMER - SD, SNS
43 hlasov
31
Štefan Ailer, Progresívne Slovensko
43 hlasov
32
Marek Illéš, SMER - SD, SNS
43 hlasov
33
Martin Nemky, SMER - SD, SNS
42 hlasov
34
Miroslav Tvrdoň, Hlas - sociálna demokracia,...
41 hlasov
35
Tatiana Kubinec, Hlas - sociálna demokracia,...
41 hlasov
36
Marta Rácová, NEKA
41 hlasov
37
Artúr Bekmatov, Socialisti.sk
41 hlasov
38
Juraj Barát, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
40 hlasov
39
Peter Andel, Progresívne Slovensko
39 hlasov
40
Karla Michalicová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
38 hlasov
41
Peter Ďurica, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
38 hlasov
42
Martin Bodis, Hlas - sociálna demokracia,...
37 hlasov
43
Soňa Ďuríková, NEKA
37 hlasov
44
Ivan Rác, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
36 hlasov
45
Peter Košťál, NEKA
36 hlasov
46
Tomáš Andel, Hlas - sociálna demokracia,...
35 hlasov
47
Jarmila Králová, NEKA
32 hlasov
48
Marcela Čavojová, SMER - SD, SNS
32 hlasov
49
Martin Hlavaj, Progresívne Slovensko
30 hlasov
50
Jozef Jankovič, SMER - SD, SNS
29 hlasov
51
Imrich Ďurica, REPUBLIKA
29 hlasov
52
Ondrej Ďurica, REPUBLIKA
29 hlasov
53
Zuzana Uhríková, REPUBLIKA
29 hlasov
54
Richard Gurbicz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
29 hlasov
55
Lýdia Pilková, Kresťanská únia
29 hlasov
56
Ivan Ondruška, SMER - SD, SNS
28 hlasov
57
Natália Turčeková, SMER - SD, SNS
27 hlasov
58
Roman Pánis, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
27 hlasov
59
Juraj Švarc, NEKA
26 hlasov
60
Milan Chmelár, NEKA
26 hlasov
61
Patrik Rovný, SMER - SD, SNS
26 hlasov
62
Miloš Macho, NK/NEKA
26 hlasov
63
Tamara Krenželáková, Progresívne Slovensko
25 hlasov
64
Martin Čepček, ŽIVOT
25 hlasov
65
Lívia Šumichrastová, NEKA
24 hlasov
66
Ivana Hudaszek Semjanová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
24 hlasov
67
Radoslav Kriváček, NEKA
23 hlasov
68
Ladislav Turba, NEKA
22 hlasov
69
Erik Blaško, NK/NEKA
22 hlasov
70
Dušan Tóth, NEKA
21 hlasov
71
Pavel Varga, Hlas - sociálna demokracia,...
21 hlasov
72
Ľubomír Kleštinec, SMER - SD, SNS
21 hlasov
73
Dávid Pavelka, Socialisti.sk
20 hlasov
74
Peter Kováč, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
75
Dalimír Solčanský, REPUBLIKA
19 hlasov
76
Peter Paučo, NK/NEKA
19 hlasov
77
Milan Lenčéš, DOMOV-NS
17 hlasov
78
Marek Fúska, Progresívne Slovensko
17 hlasov
79
Miroslav Gut, NEKA
17 hlasov
80
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
81
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana (SĽS)
16 hlasov
82
Karol Jedlovský, DOMOV-NS
16 hlasov
83
Pavol Mada, NEKA
16 hlasov
84
Peter Pukan, REPUBLIKA
16 hlasov
85
Sylvia Pohánková, Progresívne Slovensko
16 hlasov
86
Marián Holka, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
87
Peter Božík, Hnutie ONÁS
15 hlasov
88
Štefan Polačik, Slovenské Hnutie Obrody
15 hlasov
89
Stanislav Strieška, Hlas - sociálna demokracia,...
14 hlasov
90
Martin Bóri, REPUBLIKA
13 hlasov
91
Juraj Vízy, NK/NEKA
13 hlasov
92
Pavol Zámečník, SMER - SD, SNS
13 hlasov
93
Miloš Zverina, SRDCE - SNJ - sv
12 hlasov
94
Ján Veteráni, Hlas - sociálna demokracia,...
12 hlasov
95
Jana Pukanová, REPUBLIKA
11 hlasov
96
Štefan Vargočko, Progresívne Slovensko
11 hlasov
97
Martin Skovajsa, NEKA
11 hlasov
98
Darina Zlatošová, NK/NEKA
11 hlasov
99
Oľga Paučová, NK/NEKA
11 hlasov
100
Peter Šedovič, NK/NEKA
11 hlasov
101
Peter Zajác, Hnutie ONÁS
10 hlasov
102
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
103
Ľuboš Rusnák, REPUBLIKA
9 hlasov
104
Zuzana Misailidisová Ďurická, REPUBLIKA
9 hlasov
105
Melinda Mikleová, Socialisti.sk
8 hlasov
106
Igor Husár, REPUBLIKA
7 hlasov

Volebná účasť

50,25 %

Historický vývoj

29.10. 2022 50,25 %
04.11. 2017 1. kolo 31,01 %
23.11. 2013 2. kolo 12,95 %
09.11. 2013 1. kolo 15,31 %