Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Milan Belica SMER - SD
64,32%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
35,68%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Milan Belica SMER - SD
49,81%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
20,97%
Peter Oremus NEKA
19,48%
Robert Dick MS
5,62%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
1,87%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
1,50%
Viliam Mokraň KĽS
0,75%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Greššo, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
91 hlasov
2
Miloslav Krajčík, KDH, SMER - SD
83 hlasov
3
Helena Kováčová, KDH, SMER - SD
66 hlasov
4
Peter Oremus, NEKA
66 hlasov
5
Jozef Weber, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
60 hlasov
6
Renáta Kolenčíková, KDH, SMER - SD
59 hlasov
7
Ján Vančo, KDH, SMER - SD
59 hlasov
8
Miloš Dovičovič, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
56 hlasov
9
Miloslav Hatala, KDH, SMER - SD
56 hlasov
10
Tibor Tóth, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
55 hlasov
11
Róbert Bakyta, KDH, SMER - SD
53 hlasov
12
Juraj Horváth, KDH, SMER - SD
52 hlasov
13
Marián Radošovský, KDH, SMER - SD
51 hlasov
14
Mária Jaleczová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
49 hlasov
15
Pavol Meňky, KDH, SMER - SD
48 hlasov
16
Anna Šmehilová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
48 hlasov
17
Martin Nemky, KDH, SMER - SD
48 hlasov
18
Juraj Buzinkai, KDH, SMER - SD
47 hlasov
19
Ladislav Stodola, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
43 hlasov
20
Štefan Valašek, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
41 hlasov
21
Stanislav Michalík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
41 hlasov
22
Juraj Moravčík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
38 hlasov
23
Radoslav Pavelka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
38 hlasov
24
Ivan Michna, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
36 hlasov
25
Norbert Kročan, KDH, SMER - SD
36 hlasov
26
Vladimír Špánik, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
34 hlasov
27
Marcel Polička, KDH, SMER - SD
33 hlasov
28
Eva Antošová, SNS
28 hlasov
29
Ladislav Prešinský, NEKA
24 hlasov
30
Róbert Balkó, SMK-MKP
20 hlasov
31
Marta Miklošková, KDS
20 hlasov
32
Milan Greguš, SNS
18 hlasov
33
Ivan Habiňák, SNS
17 hlasov
34
Vladimír Lauko, SNS
16 hlasov
35
Pavol Otepka, ASV
14 hlasov
36
Jozef Čapla, SNS
13 hlasov
37
Martin Mikuláš, SNS
13 hlasov
38
Ivana Matušková, SMS
13 hlasov
39
Pavol Dávid, SMS
12 hlasov
40
Andrea Samková, KĽS
11 hlasov
41
Oľga Froncová, SNS
11 hlasov
42
Milan Chalachan, SMS
11 hlasov
43
Eduard Kolesár, ASV
10 hlasov
44
Anna Čagalová, SNS
10 hlasov
45
Stanislav Hamar, SNS
10 hlasov
46
Rozália Somorčíková, SMK-MKP
9 hlasov
47
Stanislav Kováč, Zmena zdola, DÚ
9 hlasov
48
Anton Žikla, KSS
9 hlasov
49
Dušan Janek, KSS
9 hlasov
50
Miloslav Horka, SNS
9 hlasov
51
Jaroslav Burda, NÁŠ KRAJ
9 hlasov
52
Juraj Uhrín, SĽS
8 hlasov
53
Juraj Gajdoš, SNS
8 hlasov
54
Viliam Mokraň, KĽS
8 hlasov
55
Milena Candráková, KSS
8 hlasov
56
Ján Kovarčík, ĽS-HZDS
7 hlasov
57
Peter Spišiak, NaS - ns
7 hlasov
58
Lenka Slováčiková, NaS - ns
7 hlasov
59
Jozef Šiška, KSS
6 hlasov
60
Vladislav Borík, SOĽ
5 hlasov
61
Ján Kollár, KSS
5 hlasov
62
Jaroslav Lopata, KSS
5 hlasov
63
Miroslav Timko, KSS
4 hlasov
64
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
65
Ondrej Ňorba, KSS
4 hlasov
66
Miroslav Martinec, ĽS-HZDS
4 hlasov
67
Martin Darnady, Zmena zdola, DÚ
3 hlasov
68
Miroslav Šín, Zmena zdola, DÚ
3 hlasov
69
Pavol Leštinský, KSS
3 hlasov
70
Lýdia Forrová, ĽS-HZDS
3 hlasov
71
Oľga Otrasová, KSS
2 hlasov
72
Miloslav Slováčik, NaS - ns
2 hlasov
73
Jaroslav Lörinčík, KSS
1 hlasov

Volebná účasť

31,01
%
2017 1. kolo
12,95
%
2013 2. kolo
15,31
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 31,01%
2013 2. kolo 12,95%
2013 1. kolo 15,31%