vyberte rok
Vtáčkovceokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
29,17%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
18,75%
Jarmila Tkáčová SNS
17,71%
Jozef Červenák RIS
8,33%
Róbert Bačinský NEKA
7,29%
Oliver Petrík JĽSS
3,13%
Ján Struk SMS
3,13%
Štefan Surmánek ĽSNS
3,13%
Jozef Bobík NEKA
2,08%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
2,08%
Lukáš Sisák KSS
2,08%
Rudolf Botka NP
1,04%
Vladislav Stanko NEKA
1,04%
Adam Šepetka NAJ
1,04%
Jaroslav Džunko NEKA

Volebná účasť

19,72
%
2017 1. kolo
7,29
%
2013 2. kolo
19,77
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 19,72%
2013 2. kolo 7,29%
2013 1. kolo 19,77%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jarmila Vaňová, ŠKV
78 hlasov
2
Ivan Hriczko, ŠKV
56 hlasov
3
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
45 hlasov
4
Mária Dulovičová, NEKA
13 hlasov
5
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
13 hlasov
6
František Petro, SMER-SD
11 hlasov
7
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
8
Martina Dutková, NEKA
7 hlasov
9
Ján Serbin, NEKA
7 hlasov
10
Ján Kokarda, NEKA
7 hlasov
11
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
12
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
13
Ladislav Vojtko, KSS
6 hlasov
14
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
15
Ervín Kompuš, NAJ
6 hlasov
16
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
17
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
18
Anton Király, SMK-MKP
4 hlasov
19
Peter Derevjaník, SMER-SD
4 hlasov
20
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
21
Slavomír Horváth, SNS
4 hlasov
22
Monika Gergelová, SNS
4 hlasov
23
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
24
Tamás Iván, SMK-MKP
4 hlasov
25
Vlastimil Lakatoš, NEKA
4 hlasov
26
Vojtech Farkaš, NEKA
4 hlasov
27
Pavol Lehotský, NEKA
3 hlasov
28
Michal Rečka, SMER-SD
3 hlasov
29
Tomáš Suchý, ŠANCA
3 hlasov
30
Rudolf Varga, VZDOR
3 hlasov
31
Mária Lacková, NEKA
3 hlasov
32
Jozef Krešák, ŠANCA
3 hlasov
33
Alexander Képes, SMK-MKP
3 hlasov
34
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
3 hlasov
35
Miloš Barcal, NEKA
3 hlasov
36
Július Beluscsák, NEKA
3 hlasov
37
Slavomír Borovský, DS
3 hlasov
38
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
39
Radoslav Hodor, NEKA
3 hlasov
40
Alexander Horváth, MOST - HÍD
3 hlasov
41
Augustín Köteles, NAJ
2 hlasov
42
Peter Kocai, NAJ
2 hlasov
43
Jozef Hric, KSS
2 hlasov
44
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
45
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
2 hlasov
46
Elena Fialková, MOST - HÍD
2 hlasov
47
Tibor Bráz, NEKA
2 hlasov
48
Gabriel Böhm, NEKA
2 hlasov
49
Ondrej Bernát, SMER-SD
2 hlasov
50
Ján Horváth, NEKA
2 hlasov
51
Gábor Szalay, SMK-MKP
2 hlasov
52
Anton Medvec, NEKA
2 hlasov
53
Július Pelegrin, NEKA
1 hlasov
54
Erika Zámboriová, ŠKV
1 hlasov
55
Roland Szabó, SMER-SD
1 hlasov
56
Csaba Simkó, SMK-MKP
1 hlasov
57
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
58
Peter Seman, KSS
1 hlasov
59
László Köteles, SMK-MKP
1 hlasov
60
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
61
Július Begala, NEKA
62
Július Grulyo, NEKA
63
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
64
Attila Oravecz, MOST - HÍD
65
Anetta Strýčková, NEKA
66
István Zachariaš, SMK-MKP