Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
71,43%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
28,57%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
33,65%
Jozef Holečko NEKA
22,12%
Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
18,27%
Dominika Palaščáková NOVA
13,46%
Rudolf Bauer KDS
5,77%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
3,85%
Ivan Kuhn OKS
1,92%
Jaroslav Džunko NEKA
0,96%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
Lukáš Sisák KSS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
86 hlasov
2
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
83 hlasov
3
Miloš Barcal, NEKA
68 hlasov
4
Július Grulyo, NEKA
47 hlasov
5
Ivan Hriczko, NEKA
21 hlasov
6
František Petro, SMER - SD
17 hlasov
7
Viktor Dulina, NEKA
10 hlasov
8
Dominika Palaščáková, NOVA
9 hlasov
9
Peter Papáč, KSS
6 hlasov
10
Jozef Konkoly, SMER - SD
6 hlasov
11
Radoslav Šimko, SNS
6 hlasov
12
Martin Baltes, SĽS
5 hlasov
13
Vojtech Staňo, SMER - SD
5 hlasov
14
Monika Vargová, SNS
5 hlasov
15
Ján Bačo, SĽS
5 hlasov
16
Františka Kočišová, SĽS
5 hlasov
17
Vladimír Popovič, SMS
4 hlasov
18
Michal Rečka, SMER - SD
4 hlasov
19
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
20
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
21
Peter Palaščák, SOĽ
4 hlasov
22
Ladislav Vojtko, KSS
3 hlasov
23
Imrich Kohút, SĽS
3 hlasov
24
Slavomír Horváth, SNS
3 hlasov
25
Roman Horváth, SRÚS
3 hlasov
26
Monika Bérešová, SZS
3 hlasov
27
Ján Mikloš, KSS
3 hlasov
28
Ľubomír Šimko, SMER - SD
3 hlasov
29
Ján Kokarda, NEKA
2 hlasov
30
Ladislav Bartók, NEKA
2 hlasov
31
Viliam Bačo, NEKA
2 hlasov
32
Elena Majancsíková, SĽS
2 hlasov
33
Ľubica Holováčová, SĽS
2 hlasov
34
Anton Medvec, NEKA
2 hlasov
35
Ján Stanislav, SNS
2 hlasov
36
Jozef Tischler, SĽS
2 hlasov
37
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
38
Ivan Buchla, SNS
1 hlasov
39
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
40
Miroslav Bačenko, NEKA
1 hlasov
41
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
42
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
43
Róbert Šándor, NEKA
1 hlasov
44
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
1 hlasov
45
Jozef Koňa, SĽS
1 hlasov
46
Ján Marton, NOVA
1 hlasov
47
István Zachariaš, SMK-MKP
48
Marián Tóth, SaS
49
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
50
László Iván, SMK-MKP
51
Marián Kertész, PD
52
Jozef Holečko, NEKA
53
Anton Király, SMK-MKP
54
Karol Dzugas, NEKA
55
Róbert Čarny, SNS
56
Jenő Csoltkó, NEKA
57
Alexander Bimbo, SRÚS
58
László Köteles, SMK-MKP
59
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
60
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
61
Božena Letková, NEKA

Volebná účasť

19,72
%
2017 1. kolo
7,29
%
2013 2. kolo
19,77
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 19,72%
2013 2. kolo 7,29%
2013 1. kolo 19,77%