Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Juraj Blanár SNS, SZ, SMER - SD
49,16%
Miroslav Mikolášik MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS, KDH
27,82%
Igor Ryban NEKA
15,35%
Juraj Pavlovič KSS
5,52%
Ivan Pavlisko ĽS Naše Slovensko
2,16%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Miroslav Mazúr, SMER - SD
445 hlasov
2
Peter Vons, NEKA
401 hlasov
3
Peter Šimkovič, NEKA
366 hlasov
4
Imrich Žigo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
317 hlasov
5
František Výrostko, NEKA
293 hlasov
6
Peter Kašuba, NEKA
283 hlasov
7
Tatiana Červeňová, SMER - SD
283 hlasov
8
Miroslav Mlynár, SMER - SD
263 hlasov
9
Slavomír Šuch, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
201 hlasov
10
Tomáš Zanovit, SNS
189 hlasov
11
Stanislav Thomka, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
189 hlasov
12
Katarína Tomášová, SMER - SD
181 hlasov
13
Štefan Balošák, SMER - SD
161 hlasov
14
Tomáš Jedinák, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
152 hlasov
15
Marián Fedor, SMER - SD
138 hlasov
16
Zdenko Kozák, NEKA
132 hlasov
17
Róbert Ivaška, SMER - SD
132 hlasov
18
Dušan Haško, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
126 hlasov
19
Ľubomír Vaňko, NEKA
120 hlasov
20
František Kurhajec, ĽS-HZDS
119 hlasov
21
Nadežda Šugrová, SMER - SD
118 hlasov
22
Július Morgoš, OKS, NOVA
117 hlasov
23
Danica Medvecká, KSS
110 hlasov
24
Mikuláš Knapp, OKS, NOVA
108 hlasov
25
Róbert Klimo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
105 hlasov
26
Vladimír Polakovič, NEKA
105 hlasov
27
Ondrej Potančok, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
97 hlasov
28
Matej Bórik, NEKA
96 hlasov
29
Tibor Adamko, NEKA
94 hlasov
30
Peter Belica, NEKA
91 hlasov
31
Milan Benko, NEKA
89 hlasov
32
Ján Kurhajec, ĽS-HZDS
61 hlasov
33
Juraj Antal, NEKA
59 hlasov
34
Marek Pavlovič, KSS
58 hlasov
35
Miroslav Herák, KSS
49 hlasov
36
Ján Mičko, KSS
47 hlasov
37
Peter Maruniak, EDS
46 hlasov
38
Patrik Volentier, OKS, NOVA
43 hlasov
39
Róbert Gottlieb, NEKA
43 hlasov
40
Ľubomír Kolár, KSS
42 hlasov
41
Zita Prívozníková, KSS
39 hlasov
42
Stanislav Rohoň, NEKA
36 hlasov
43
Milan Nemček, EDS
33 hlasov
44
Oxana Tkáčová, NP
32 hlasov
45
Viera Korchanová, ĽS-HZDS
30 hlasov
46
Martin Tanevski, KSS
29 hlasov
47
Matúš Svinčák, ĽS Naše Slovensko
28 hlasov
48
Jozef Kendra, KSS
27 hlasov
49
Daša Ferklová, ĽS-HZDS
17 hlasov
50
Marta Svitačová, ĽS-HZDS
16 hlasov
51
Mária Sedmáková, ĽS-HZDS
14 hlasov
52
Marcel Vajzer, NP
13 hlasov
53
Pavol Krišpinský, PD
13 hlasov
54
Mária Šubrtová, ĽS-HZDS
7 hlasov

Volebná účasť

34,25
%
2017 1. kolo
21,32
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 34,25%
2013 1. kolo 21,32%