Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Miroslav Mikolášik MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS, KDH
68,55%
Juraj Blanár SNS, SZ, SMER - SD
26,61%
Igor Ryban NEKA
4,03%
Ivan Pavlisko ĽS Naše Slovensko
0,81%
Juraj Pavlovič KSS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tomáš Jedinák, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
92 hlasov
2
Peter Belica, NEKA
91 hlasov
3
Dušan Haško, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
89 hlasov
4
Milan Benko, NEKA
81 hlasov
5
Peter Šimkovič, NEKA
56 hlasov
6
Peter Kašuba, NEKA
52 hlasov
7
Slavomír Šuch, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
51 hlasov
8
Imrich Žigo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
48 hlasov
9
Marián Fedor, SMER - SD
36 hlasov
10
Róbert Klimo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
34 hlasov
11
Katarína Tomášová, SMER - SD
25 hlasov
12
Stanislav Thomka, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
22 hlasov
13
Vladimír Polakovič, NEKA
18 hlasov
14
František Výrostko, NEKA
12 hlasov
15
Tomáš Zanovit, SNS
11 hlasov
16
Zdenko Kozák, NEKA
11 hlasov
17
Peter Vons, NEKA
10 hlasov
18
Tatiana Červeňová, SMER - SD
8 hlasov
19
Ondrej Potančok, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
8 hlasov
20
Miroslav Mazúr, SMER - SD
8 hlasov
21
Róbert Gottlieb, NEKA
4 hlasov
22
Tibor Adamko, NEKA
4 hlasov
23
Róbert Ivaška, SMER - SD
4 hlasov
24
Ľubomír Kolár, KSS
3 hlasov
25
Ľubomír Vaňko, NEKA
3 hlasov
26
Patrik Volentier, OKS, NOVA
3 hlasov
27
Miroslav Mlynár, SMER - SD
3 hlasov
28
Štefan Balošák, SMER - SD
2 hlasov
29
Oxana Tkáčová, NP
2 hlasov
30
Matej Bórik, NEKA
2 hlasov
31
Jozef Kendra, KSS
2 hlasov
32
Ján Mičko, KSS
2 hlasov
33
Martin Tanevski, KSS
2 hlasov
34
Juraj Antal, NEKA
1 hlasov
35
Zita Prívozníková, KSS
1 hlasov
36
Miroslav Herák, KSS
1 hlasov
37
Mikuláš Knapp, OKS, NOVA
1 hlasov
38
Marta Svitačová, ĽS-HZDS
1 hlasov
39
Mária Sedmáková, ĽS-HZDS
1 hlasov
40
Stanislav Rohoň, NEKA
1 hlasov
41
Milan Nemček, EDS
1 hlasov
42
Peter Maruniak, EDS
1 hlasov
43
Ján Kurhajec, ĽS-HZDS
1 hlasov
44
Danica Medvecká, KSS
1 hlasov
45
Pavol Krišpinský, PD
1 hlasov
46
Marcel Vajzer, NP
47
Nadežda Šugrová, SMER - SD
48
Daša Ferklová, ĽS-HZDS
49
Matúš Svinčák, ĽS Naše Slovensko
50
František Kurhajec, ĽS-HZDS
51
Viera Korchanová, ĽS-HZDS
52
Mária Šubrtová, ĽS-HZDS
53
Marek Pavlovič, KSS
54
Július Morgoš, OKS, NOVA

Volebná účasť

44,07
%
2017 1. kolo
31,86
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 44,07%
2013 1. kolo 31,86%