Kandidáti na predsedu VÚC

Erika Jurinová OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SME...
28,22%
Igor Janckulík KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení, SNS
24,54%
Igor Choma SMER - SD
18,40%
Katarína Boková Slovenské Hnutie Obrody
8,59%
Miroslav Urban REPUBLIKA
6,13%
Peter Slyško Hlas - sociálna demokracia
5,52%
František Drozd ĽS Naše Slovensko
4,29%
Marián Murín NEKA
3,07%
Andrea Starinská NK/NEKA
0,61%
Daniela Zemanová Hnutie ONÁS
0,61%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Erika Cintulová, NEKA
75 hlasov
2
Tomáš Zanovit, Hlas - sociálna demokracia
30 hlasov
3
Marcel Maťovčík, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
28 hlasov
4
Peter Kašuba, NEKA
23 hlasov
5
Tatiana Červeňová, Hlas - sociálna demokracia
23 hlasov
6
Peter Vons, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
22 hlasov
7
Marián Krivuš, NEKA
21 hlasov
8
Roman Maťko, SMER - SD
18 hlasov
9
Dávid Marko, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
18 hlasov
10
Peter Majko, SNS
16 hlasov
11
Miroslav Jánošík, SNS
16 hlasov
12
Tibor Adamko, Hlas - sociálna demokracia
13 hlasov
13
Zdenka Kramárová, Slovenské Hnutie Obrody
13 hlasov
14
Martina Antošová, NEKA
13 hlasov
15
Anton Ančic, Slovenské Hnutie Obrody
13 hlasov
16
Marína Gallová, Skúsme to inak, SaS, OKS
13 hlasov
17
František Výrostko, NEKA
12 hlasov
18
Lucia Omámiková, REPUBLIKA
12 hlasov
19
Stanislav Thomka, NEKA
12 hlasov
20
Marek Belák, NEKA
12 hlasov
21
Miroslav Blahušiak, Hlas - sociálna demokracia
11 hlasov
22
Ľubomír Vaňko, NEKA
11 hlasov
23
Ľuboš Gottwald, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
10 hlasov
24
Martin Hudec, NEKA
10 hlasov
25
Zuzana Valocká, NEKA
9 hlasov
26
Katarína Boková, Slovenské Hnutie Obrody
9 hlasov
27
Vladimír Polakovič, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
9 hlasov
28
Jozef Krištoffy, NEKA
9 hlasov
29
Branislav Zacharides, NEKA
9 hlasov
30
Marián Fedor, SMER - SD
9 hlasov
31
Dušan Kričko, REPUBLIKA
8 hlasov
32
Zdenko Kozák, SNS
8 hlasov
33
Viliam Komora, NK/NEKA
8 hlasov
34
Jozef Petráš, NEKA
8 hlasov
35
Marcela Balošáková, Skúsme to inak, SaS, OKS
7 hlasov
36
Martin Stankovianský, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
37
Dalibor Steindl, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
7 hlasov
38
Svetana Angelová, Slovenské Hnutie Obrody
7 hlasov
39
Branislav Kolarovszki, Hlas - sociálna demokracia
6 hlasov
40
Milan Horňák, Skúsme to inak, SaS, OKS
6 hlasov
41
Štefan Balošák, Hlas - sociálna demokracia
6 hlasov
42
Adam Lučanský, Slovenský PATRIOT
6 hlasov
43
Veronika Gajdošová Ladňáková, Skúsme to inak, SaS, OKS
6 hlasov
44
Miroslav Herák, KSS
6 hlasov
45
Dušan Zachar, NK/NEKA
5 hlasov
46
Ľubomír Červenec, NK/NEKA
5 hlasov
47
Daniel Diškanec, NK/NEKA
5 hlasov
48
Milan Ftorek, NEKA
5 hlasov
49
Lukáš Šauša, Progresívne Slovensko
5 hlasov
50
Ivan Jancko, Progresívne Slovensko
4 hlasov
51
Peter Had, ŽIVOT
4 hlasov
52
Michal Uherčík, Skúsme to inak, SaS, OKS
4 hlasov
53
Bibiana Pánisová, SMER - SD
4 hlasov
54
Pavol Mikluš, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
4 hlasov
55
Dana Cervanová, Progresívne Slovensko
4 hlasov
56
Roman Kopka, Hlas - sociálna demokracia
4 hlasov
57
Lenka Sláviková, SMER - SD
3 hlasov
58
Ján Kováčik, SMER - SD
3 hlasov
59
Alexander Velitš, KSS
3 hlasov
60
Adam Žilák, Skúsme to inak, SaS, OKS
2 hlasov
61
Andrej Rodák, Skúsme to inak, SaS, OKS
1 hlasov
62
Katarína Spiššáková, KSS
1 hlasov
63
Juraj Stahl, Skúsme to inak, SaS, OKS
64
Eva Wedra Kačková, SRDCE - SNJ - sv
65
Erika Vrabcová, Hlas - sociálna demokracia

Volebná účasť

45,34 %

Historický vývoj

29.10. 2022 45,34 %
04.11. 2017 1. kolo 44,07 %
09.11. 2013 1. kolo 31,86 %