Kandidáti na predsedu VÚC

Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
46,97%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
25,76%
Milan Belica NEKA
13,64%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
4,55%
Renáta Kolenčíková NEKA
3,03%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
2,27%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2,27%
Peter Pukan REPUBLIKA
0,76%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,76%
Martin Kusenda NEKA
Milan Španír ĽS Naše Slovensko

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Miklós Viola, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
104 hlasov
2
Jozef Jobbágy, NEKA
83 hlasov
3
Árpád Horváth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
76 hlasov
4
Imre Andruskó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
69 hlasov
5
Ildikó Bauer, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
48 hlasov
6
Örs Orosz, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
47 hlasov
7
Norbert Becse, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
33 hlasov
8
Zsolt Feszty, NEKA
27 hlasov
9
Tibor Forró, Progresívne Slovensko
24 hlasov
10
Tihamér Gyarmati, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
20 hlasov
11
Attila Forgács, Progresívne Slovensko
17 hlasov
12
Róbert Bolyo, Hlas - sociálna demokracia,...
15 hlasov
13
Péter Korpás, NEKA
15 hlasov
14
István Samu, NEKA
14 hlasov
15
Zoltán Oslanec, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
13 hlasov
16
Attila Mikolai, Magyar Fórum - Maďarské fórum
13 hlasov
17
Nóra Zink Vass, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
10 hlasov
18
Peter Antal, Progresívne Slovensko
9 hlasov
19
Viliam Kocsis, Hlas - sociálna demokracia,...
9 hlasov
20
Štefan Vass, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
8 hlasov
21
Robert Szilva, SMER - SD, SNS
8 hlasov
22
Zoltán László, Magyar Fórum - Maďarské fórum
8 hlasov
23
Peter Bodoki, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
24
Anna Žigová, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
25
Peter Lukáč, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
7 hlasov
26
Roman Németh, SMER - SD, SNS
7 hlasov
27
Róbert Zsíros, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
6 hlasov
28
Tomáš Nagy, SMER - SD, SNS
6 hlasov
29
Ľuboš Tužičin, REPUBLIKA
5 hlasov
30
Peter Eőzse, Hlas - sociálna demokracia,...
5 hlasov
31
Zuzana Matejičková, SMER - SD, SNS
5 hlasov
32
Gyula Köles, NK/NEKA
2 hlasov
33
Lucia Kuchárová, SMER - SD, SNS
2 hlasov
34
Anton Teleki, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2 hlasov
35
Radovan Peťka, Hlas - sociálna demokracia,...
2 hlasov
36
Ctibor Melich, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
1 hlasov
37
Konštantín Glič, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
1 hlasov
38
Ľubomír Augustín, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
1 hlasov
39
Tomáš Vaňa, Socialisti.sk
1 hlasov
40
Dominik Kelemen, SMER - SD, SNS

Volebná účasť

39,29 %

Historický vývoj

29.10. 2022 39,29 %
04.11. 2017 1. kolo 18,26 %
23.11. 2013 2. kolo 12,93 %
09.11. 2013 1. kolo 16,30 %