Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
93,98%
Rudolf Bauer KDS
6,02%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
37,96%
Dominika Palaščáková NOVA
37,96%
Rudolf Bauer KDS
5,56%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
3,70%
Lukáš Sisák KSS
3,70%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
2,78%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
2,78%
Jaroslav Džunko NEKA
1,85%
Jozef Holečko NEKA
1,85%
Ivan Kuhn OKS
1,85%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jaroslav Tokár, SRÚS
155 hlasov
2
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
112 hlasov
3
Jana Cibereová, SMER - SD
111 hlasov
4
Emil Ďurovčík, SMER - SD
47 hlasov
5
Jozef Makohus, SMER - SD
44 hlasov
6
Ján Mihalečko, SMER - SD
30 hlasov
7
Viliam Zahorčák, SMER - SD
22 hlasov
8
František Farkaš, SMER - SD
17 hlasov
9
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
16 hlasov
10
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
11
Andrea Sisák, NEKA
11 hlasov
12
Valéria Eľková, NEKA
9 hlasov
13
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
14
Ľubica Rošková, SMER - SD
8 hlasov
15
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
16
Milan Potocký, NEKA
6 hlasov
17
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
18
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
5 hlasov
19
Rastislav Tomaš, KSS
4 hlasov
20
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
21
Juraj Brecko, KSS
4 hlasov
22
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
23
Milan Kaplan, NOVA
4 hlasov
24
Vladimíra Fortunová, KSS
3 hlasov
25
Stanislav Gaľa, SNS
3 hlasov
26
Tomáš Bubelíny, NOVA
3 hlasov
27
Oliver Petrík, NEKA
3 hlasov
28
Martin Stripai, SMS
3 hlasov
29
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
30
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
3 hlasov
31
Tibor Varga, SMK-MKP
3 hlasov
32
Slavomír Kešeľ, SRÚS
2 hlasov
33
Jaroslav Ferenc, KĽS
2 hlasov
34
Dagmara Balogová, KSS
2 hlasov
35
Mária Uchnárová, SMS
2 hlasov
36
Ján Potocký, SMS
2 hlasov
37
Miroslav Surmánek, NOVA
2 hlasov
38
Matúš Nameš, SNS
2 hlasov
39
Martin Magura, SMS
1 hlasov
40
Pavol Valko, SMS
1 hlasov
41
Gábor Mihók, SMK-MKP
1 hlasov
42
Jozef Jusko, ÚSVIT
1 hlasov
43
Imrich Balog, KĽS
1 hlasov
44
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
1 hlasov
45
Ján Mičuda, NEKA
1 hlasov
46
Juraj Jevin, SaS
1 hlasov
47
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
48
Jaroslava Špaková, DS
49
Gabriel Timko, SMS
50
Branislav Sijka, NEKA
51
Attila Barkó, SMK-MKP
52
Jaroslav Vaľo, SNS
53
Slavomír Žužo, MS
54
Ján Bednár, NOVA
55
Rastislav Olexa, NEKA

Volebná účasť

46,72
%
2017 1. kolo
30,85
%
2013 2. kolo
39,08
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 46,72%
2013 2. kolo 30,85%
2013 1. kolo 39,08%