Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
46,64%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
32,07%
Jozef Mihalčin SĽS
8,95%
Štefan Straka KSS
4,22%
Anton Korba NEKA
1,97%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
1,78%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
1,64%
Dorota Bujňáková NP
1,50%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
1,22%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Ragan, SMER - SD
1 521 hlasov
2
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
892 hlasov
3
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
745 hlasov
4
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
712 hlasov
5
Juraj Kuročka, SMER - SD
699 hlasov
6
Ľubomír Lukič, SMER - SD
693 hlasov
7
Dušan Molek, SMER - SD
678 hlasov
8
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
656 hlasov
9
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
595 hlasov
10
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
563 hlasov
11
Rastislav Košalko, KOS
487 hlasov
12
Jozef Berta, SMER - SD
482 hlasov
13
Eva Lenková, NaS - ns
463 hlasov
14
Marek Cerula, SNS
441 hlasov
15
Ľubomír Pidany, SĽS
435 hlasov
16
Marcela Pčolinská, NOVA
414 hlasov
17
Jozef Mihalčin, SĽS
383 hlasov
18
Lukáš Bičej, KOS
338 hlasov
19
Miroslav Gešper, NEKA
289 hlasov
20
Štefan Straka, KSS
236 hlasov
21
Jozef Džurdženík, SNS
232 hlasov
22
Ján Šimko, NaS - ns
221 hlasov
23
Alfonz Kaliaš, SRÚS
217 hlasov
24
Michal Džuka, SOĽ
196 hlasov
25
Anton Pavúk, NOVA
180 hlasov
26
Ladislav Hromada, NOVA
172 hlasov
27
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
172 hlasov
28
Radovan Kapraľ, KOS
170 hlasov
29
Matúš Krajňák, SĽS
152 hlasov
30
Vincent Antoš, KSS
148 hlasov
31
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
146 hlasov
32
Ján Popaďak, 99%, PaS
143 hlasov
33
Milan Madura, ĽS-HZDS
130 hlasov
34
Dušan Haľko, SNS
125 hlasov
35
Miroslav Kaliaš, SRK
121 hlasov
36
Mária Kurovská, NaS - ns
108 hlasov
37
Milan Reich, KOS
102 hlasov
38
Anton Korba, NEKA
96 hlasov
39
Ján Jevín, SNS
91 hlasov
40
Paulína Sopková, NaS - ns
77 hlasov
41
Gabriel Vilcega, NaS - ns
76 hlasov
42
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
73 hlasov
43
Pavol Štefanko, EDS
65 hlasov
44
Miroslav Hlavatý, SĽS
61 hlasov
45
Dávid Capik, SNS
56 hlasov
46
Monika Palková, Z-SNP
56 hlasov
47
Miroslava Urbanová, NaS - ns
54 hlasov
48
Ján Macuga, EDS
49 hlasov
49
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
47 hlasov
50
Peter Ondko, NEKA
45 hlasov
51
Pavol Drobný, SĽS
43 hlasov
52
Peter Jacko, EDS
42 hlasov
53
Ján Katriňák, SRK
40 hlasov
54
Jozef Tomašik, SNS
37 hlasov
55
Helena Vancáková, 99%, PaS
36 hlasov
56
Marta Baniková, 99%, PaS
29 hlasov
57
Emília Rujaková, SĽS
29 hlasov
58
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
28 hlasov
59
Ján Čižik, 99%, PaS
26 hlasov
60
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
25 hlasov
61
Jozef Karchňák, ÚSVIT
20 hlasov

Volebná účasť

27,50
%
2017 1. kolo
21,08
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,50%
2013 1. kolo 21,08%