Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
40,17%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
27,35%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
17,09%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
4,27%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
2,56%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2,56%
Martin Kusenda NEKA
1,71%
Peter Pukan REPUBLIKA
1,71%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
1,71%
Renáta Kolenčíková NEKA
0,85%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Stankovský, NEKA
65 hlasov
2
Matúš Hubinský, NEKA
49 hlasov
3
Peter Kochan, NEKA
24 hlasov
4
Karol Gerhát, Hlas - sociálna demokracia,...
15 hlasov
5
Pavol Goga, SMER - SD, SNS
14 hlasov
6
Juraj Soboňa, SMER - SD, SNS
13 hlasov
7
Ivan Holko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
13 hlasov
8
Miroslav Aschengeschvantner, NEKA
12 hlasov
9
Viera Bútorová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
12 hlasov
10
Miroslav Polner, NK/NEKA
12 hlasov
11
Tomáš Bilik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
11 hlasov
12
Renáta Kirková, NK/NEKA
10 hlasov
13
Štefan Grach, SMER - SD, SNS
10 hlasov
14
Andrej Čopík, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
10 hlasov
15
Juraj Brandajský, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
16
Dária Štrosová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
9 hlasov
17
Peter Baláž, Hlas - sociálna demokracia,...
9 hlasov
18
Jozef Dobrotka, NK/NEKA
7 hlasov
19
Miroslav Ďurák, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
7 hlasov
20
Martin Bucko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
7 hlasov
21
Martin Dočkalik, NEKA
6 hlasov
22
Frederik Fiantok, Hlas - sociálna demokracia,...
5 hlasov
23
Rastislav Kňaze, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
5 hlasov
24
Janka Krahulíková, SMER - SD, SNS
5 hlasov
25
Oľga Hudoková, NK/NEKA
4 hlasov
26
Marian Fázik, NK/NEKA
3 hlasov
27
Jozef Viktorín, REPUBLIKA
3 hlasov
28
Martin Tarčák, NK/NEKA
3 hlasov
29
Filip Urminský, Hlas - sociálna demokracia,...
3 hlasov
30
Dávid Keselý, Hlas - sociálna demokracia,...
3 hlasov
31
Ervín Mik, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
2 hlasov
32
Anton Švec, KSS
2 hlasov
33
Adam Jamrich, KSS
2 hlasov
34
Jaroslav Blina, KSS
2 hlasov
35
David Gerhát, KSS
2 hlasov
36
Michal Čelechovský, SMER - SD, SNS
2 hlasov
37
Michal Bohát, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
1 hlasov
38
Vladimír Schneidgen, Hlas - sociálna demokracia,...
1 hlasov
39
Ján Mlynár, REPUBLIKA
1 hlasov
40
Roman Gejdoš, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
1 hlasov
41
Daniel Hučko, SMER - SD, SNS
1 hlasov
42
Ľubomíra Švecová, KSS

Volebná účasť

47,82 %

Historický vývoj

29.10. 2022 47,82 %
04.11. 2017 1. kolo 26,05 %
23.11. 2013 2. kolo 12,31 %
09.11. 2013 1. kolo 15,41 %