Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
40,17%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME...
27,35%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ...
17,09%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
4,27%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
2,56%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2,56%
Martin Kusenda NEKA
1,71%
Peter Pukan REPUBLIKA
1,71%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
1,71%
Renáta Kolenčíková NEKA
0,85%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Stankovský, NEKA
65 hlasov
2
Matúš Hubinský, NEKA
49 hlasov
3
Peter Kochan, NEKA
24 hlasov
4
Karol Gerhát, Hlas - sociálna demokracia,...
15 hlasov
5
Pavol Goga, SMER - SD, SNS
14 hlasov
6
Juraj Soboňa, SMER - SD, SNS
13 hlasov
7
Ivan Holko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
13 hlasov
8
Miroslav Aschengeschvantner, NEKA
12 hlasov
9
Miroslav Polner, NK/NEKA
12 hlasov
10
Viera Bútorová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
12 hlasov
11
Tomáš Bilik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
11 hlasov
12
Andrej Čopík, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
10 hlasov
13
Renáta Kirková, NK/NEKA
10 hlasov
14
Štefan Grach, SMER - SD, SNS
10 hlasov
15
Peter Baláž, Hlas - sociálna demokracia,...
9 hlasov
16
Dária Štrosová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
9 hlasov
17
Juraj Brandajský, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
18
Miroslav Ďurák, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
7 hlasov
19
Martin Bucko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
7 hlasov
20
Jozef Dobrotka, NK/NEKA
7 hlasov
21
Martin Dočkalik, NEKA
6 hlasov
22
Frederik Fiantok, Hlas - sociálna demokracia,...
5 hlasov
23
Janka Krahulíková, SMER - SD, SNS
5 hlasov
24
Rastislav Kňaze, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
5 hlasov
25
Oľga Hudoková, NK/NEKA
4 hlasy
26
Jozef Viktorín, REPUBLIKA
3 hlasy
27
Filip Urminský, Hlas - sociálna demokracia,...
3 hlasy
28
Martin Tarčák, NK/NEKA
3 hlasy
29
Dávid Keselý, Hlas - sociálna demokracia,...
3 hlasy
30
Marian Fázik, NK/NEKA
3 hlasy
31
Michal Čelechovský, SMER - SD, SNS
2 hlasy
32
Ervín Mik, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
2 hlasy
33
Adam Jamrich, KSS
2 hlasy
34
Jaroslav Blina, KSS
2 hlasy
35
Anton Švec, KSS
2 hlasy
36
David Gerhát, KSS
2 hlasy
37
Ján Mlynár, REPUBLIKA
1 hlas
38
Vladimír Schneidgen, Hlas - sociálna demokracia,...
1 hlas
39
Daniel Hučko, SMER - SD, SNS
1 hlas
40
Michal Bohát, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
1 hlas
41
Roman Gejdoš, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
1 hlas
42
Ľubomíra Švecová, KSS
0 hlasov

Volebná účasť

47,82 %

Historický vývoj

29.10. 2022 47,82 %
04.11. 2017 1. kolo 26,05 %
23.11. 2013 2. kolo 12,31 %
09.11. 2013 1. kolo 15,41 %