Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
90,00%
Rudolf Bauer KDS
10,00%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
92,11%
Rudolf Bauer KDS
2,63%
Dominika Palaščáková NOVA
2,63%
Jaroslav Džunko NEKA
2,63%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
Jozef Holečko NEKA
Lukáš Sisák KSS
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Emil Ďurovčík, SMER - SD
23 hlasov
2
František Farkaš, SMER - SD
20 hlasov
3
Ján Mihalečko, SMER - SD
17 hlasov
4
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
14 hlasov
5
Viliam Zahorčák, SMER - SD
13 hlasov
6
Jana Cibereová, SMER - SD
10 hlasov
7
Juraj Jevin, SaS
10 hlasov
8
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
9
Slavomír Žužo, MS
6 hlasov
10
Jozef Makohus, SMER - SD
6 hlasov
11
Ľubica Rošková, SMER - SD
5 hlasov
12
Gabriel Timko, SMS
4 hlasov
13
Pavol Valko, SMS
4 hlasov
14
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
15
Imrich Balog, KĽS
4 hlasov
16
Milan Potocký, NEKA
3 hlasov
17
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
18
Valéria Eľková, NEKA
3 hlasov
19
Martin Magura, SMS
3 hlasov
20
Oliver Petrík, NEKA
3 hlasov
21
Martin Stripai, SMS
2 hlasov
22
Jaroslav Vaľo, SNS
2 hlasov
23
Ján Potocký, SMS
2 hlasov
24
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
25
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
26
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
27
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
28
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
1 hlasov
29
Vladimíra Fortunová, KSS
1 hlasov
30
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
31
Jaroslava Špaková, DS
1 hlasov
32
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
1 hlasov
33
Andrea Sisák, NEKA
1 hlasov
34
Stanislav Gaľa, SNS
1 hlasov
35
Matúš Nameš, SNS
1 hlasov
36
Milan Kaplan, NOVA
37
Slavomír Kešeľ, SRÚS
38
Ján Mičuda, NEKA
39
Gábor Mihók, SMK-MKP
40
Rastislav Olexa, NEKA
41
Branislav Sijka, NEKA
42
Miroslav Surmánek, NOVA
43
Jaroslav Tokár, SRÚS
44
Rastislav Tomaš, KSS
45
Jozef Jusko, ÚSVIT
46
Mária Uchnárová, SMS
47
Tibor Varga, SMK-MKP
48
Dagmara Balogová, KSS
49
Attila Barkó, SMK-MKP
50
Ján Bednár, NOVA
51
Juraj Brecko, KSS
52
Tomáš Bubelíny, NOVA
53
Jaroslav Ferenc, KĽS
54
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
55
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH

Volebná účasť

24,88
%
2017 1. kolo
18,77
%
2013 2. kolo
18,77
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,88%
2013 2. kolo 18,77%
2013 1. kolo 18,77%