vyberte rok
Vojkaokres Trebišov

Kandidáti na predsedu VÚC

Karol Pataky SKOK, Most-Híd
67,01%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
19,59%
Róbert Bačinský NEKA
4,12%
Štefan Surmánek ĽSNS
2,06%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
2,06%
Jozef Bobík NEKA
1,03%
Jozef Červenák RIS
1,03%
Jaroslav Džunko NEKA
1,03%
Lukáš Sisák KSS
1,03%
Ján Struk SMS
1,03%
Rudolf Botka NP
Oliver Petrík JĽSS
Vladislav Stanko NEKA
Adam Šepetka NAJ
Jarmila Tkáčová SNS

Volebná účasť

26,80
%
2017 1. kolo
11,23
%
2013 2. kolo
17,43
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 26,8%
2013 2. kolo 11,23%
2013 1. kolo 17,43%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Gejza Sačko, MOST - HÍD
45 hlasov
2
Csaba Furik, SMK-MKP
45 hlasov
3
Karol Pataky, MOST - HÍD
40 hlasov
4
Zoltán Ilko, SMK-MKP
38 hlasov
5
József Kopasz, SMK-MKP
37 hlasov
6
Jozef Želinský, MOST - HÍD
37 hlasov
7
Jozef Horváth, MOST - HÍD
31 hlasov
8
Ján Juhász, MOST - HÍD
29 hlasov
9
Csilla Bálintová, SMK-MKP
28 hlasov
10
István Takács, SMK-MKP
22 hlasov
11
Tibor Sáradi, SMK-MKP
21 hlasov
12
Gustáv Liszkai, SMER-SD
21 hlasov
13
Peter Pandy, MOST - HÍD
19 hlasov
14
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
15
Peter Rico, MOST - HÍD
12 hlasov
16
Viktor Palko, MOST - HÍD
12 hlasov
17
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
9 hlasov
18
Edina Kocsisová, NEKA
9 hlasov
19
Róbert Puci, SMER-SD
9 hlasov
20
Dionýz Szabó, ŠKV
7 hlasov
21
Zoltán Mento, NEKA
7 hlasov
22
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
23
Peter Bačkovský, ŠKV
7 hlasov
24
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
25
Štefan Kandráč, NP
6 hlasov
26
Štefan Duč, NEKA
6 hlasov
27
Alexander Kis-Géczi, NAJ
5 hlasov
28
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
29
Július Hajdu, SMER-SD
4 hlasov
30
Ján Seman, ŠANCA
4 hlasov
31
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
32
Rastislav Petrovič, SMER-SD
4 hlasov
33
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
34
Jana Mondiková, SMER-SD
4 hlasov
35
Katarína Kasardová, KSS
4 hlasov
36
Tichomír Kačo, ŠKV
4 hlasov
37
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
38
Iveta Solomonová, KSS
3 hlasov
39
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
40
Michal Magnes, SNS
3 hlasov
41
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
42
Adrian Haraszti, NAJ
3 hlasov
43
Jozef Gamrát, NEKA
3 hlasov
44
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
45
Michaela Ducárová, ŠKV
3 hlasov
46
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
47
Peter Bielek, SNS
3 hlasov
48
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
49
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
50
Slavomír Illeš, NEKA
2 hlasov
51
Antónia Hrabská, ŠKV
2 hlasov
52
Gabriel Garanič, NEKA
2 hlasov
53
Martin Galgoczy, NEKA
2 hlasov
54
Terézia Stanková, NEKA
2 hlasov
55
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
56
Milan Malý, KSS
1 hlasov
57
Marta Hrobová, ÚSVIT
1 hlasov
58
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
59
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
60
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
61
Libuša Babuľaková, ŠKV
1 hlasov
62
Marek Čižmár, NEKA
1 hlasov
63
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
64
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
65
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
66
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
67
Peter Figeľ, DS
68
Radoslav Rendeš, ŠKV
69
Marián Vanci, ŠKV