Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
85,00%
Rudolf Bauer KDS
15,00%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
78,57%
Rudolf Bauer KDS
10,71%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
3,57%
Lukáš Sisák KSS
3,57%
Dominika Palaščáková NOVA
1,79%
Jozef Holečko NEKA
1,79%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
Jaroslav Džunko NEKA
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
József Kopasz, SMK-MKP
43 hlasov
2
Ladislav Illés, SMK-MKP
40 hlasov
3
Csaba Furik, SMK-MKP
37 hlasov
4
Mária Szuperák, SMK-MKP
37 hlasov
5
László Farkas, SMK-MKP
31 hlasov
6
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
31 hlasov
7
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
30 hlasov
8
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
21 hlasov
9
Jozef Horváth, SMER - SD
18 hlasov
10
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
16 hlasov
11
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
15 hlasov
12
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
15 hlasov
13
Peter Pető, NEKA
5 hlasov
14
Štefan Duč, NEKA
3 hlasov
15
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
2 hlasov
16
Marek Čižmár, NEKA
2 hlasov
17
Terézia Kačová, NOVA
2 hlasov
18
Mikuláš Balog, EDS
2 hlasov
19
Tichomír Kačo, NEKA
2 hlasov
20
Edita Anthony, SaS
1 hlasov
21
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
22
Ján Lukáč, SMS
1 hlasov
23
Jaroslav Konečný, NEKA
1 hlasov
24
Ladislav Bodnár, NEKA
1 hlasov
25
Zlatica Čeplíková, NEKA
1 hlasov
26
Michaela Kapustníková, NOVA
1 hlasov
27
Vladimír Dvorový, SMER - SD
1 hlasov
28
Vladimír Juroš, MS
1 hlasov
29
Tibor Jánošík, NOVA
1 hlasov
30
Aneta Horváthová, EDS
1 hlasov
31
Matúš Hada, KĽS
1 hlasov
32
Ladislav Szilágyi, SaS
1 hlasov
33
Igor Balog, SRÚS
1 hlasov
34
Ľudovít Tóth, SĽS
1 hlasov
35
František Tomko, NEKA
1 hlasov
36
Štefan Tatranský, KSS
1 hlasov
37
Ľubomír Princík, NEKA
1 hlasov
38
Martin Begala, NEKA
39
Robert Engel, NEKA
40
Ľubomír Bulla, NEKA
41
Miloš Ferko, NOVA
42
Peter Figeľ, DS
43
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
44
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
45
Juliana Pašková, NEKA
46
Rastislav Petrovič, SMER - SD
47
Róbert Puci, SMER - SD
48
Juraj Selecký, NEKA
49
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
50
Juraj Sobek, SMER - SD
51
Jaroslav Soták, NEKA
52
Pavel Szijjártó, SĽS
53
Ján Tomáš, NEKA
54
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
55
Jana Mondiková, SMER - SD
56
Martin Galgoczy, NEKA
57
Magdaléna Haburová, NEKA
58
Gejza Gore, NEKA
59
Andrej Kocák, MS
60
Iveta Kohanová, NEKA
61
František Kolbaský, ÚSVIT
62
Marián Kolesár, NEKA
63
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
64
Miloš Kubica, NEKA
65
Katarína Mischurová, NEKA
66
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
67
Miroslav Tóth, SMER - SD

Volebná účasť

26,80
%
2017 1. kolo
11,23
%
2013 2. kolo
17,43
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 26,80%
2013 2. kolo 11,23%
2013 1. kolo 17,43%