vyberte rok
Vojčiceokres Trebišov

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
53,85%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
17,95%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
8,01%
Štefan Surmánek ĽSNS
6,41%
Róbert Bačinský NEKA
4,81%
Rudolf Botka NP
2,24%
Oliver Petrík JĽSS
2,24%
Jozef Bobík NEKA
1,60%
Jarmila Tkáčová SNS
1,60%
Vladislav Stanko NEKA
0,64%
Jozef Červenák RIS
0,32%
Adam Šepetka NAJ
0,32%
Jaroslav Džunko NEKA
Lukáš Sisák KSS
Ján Struk SMS

Volebná účasť

20,13
%
2017 1. kolo
5,62
%
2013 2. kolo
17,42
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 20,13%
2013 2. kolo 5,62%
2013 1. kolo 17,42%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tichomír Kačo, ŠKV
165 hlasov
2
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
153 hlasov
3
Marek Čižmár, NEKA
128 hlasov
4
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
74 hlasov
5
Martin Galgoczy, NEKA
71 hlasov
6
Peter Bačkovský, ŠKV
63 hlasov
7
Rastislav Petrovič, SMER-SD
54 hlasov
8
Jana Mondiková, SMER-SD
54 hlasov
9
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
52 hlasov
10
Róbert Puci, SMER-SD
49 hlasov
11
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
48 hlasov
12
Július Hajdu, SMER-SD
47 hlasov
13
Michaela Ducárová, ŠKV
39 hlasov
14
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
39 hlasov
15
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
39 hlasov
16
Slavomír Illeš, NEKA
38 hlasov
17
Gabriel Garanič, NEKA
38 hlasov
18
Peter Figeľ, DS
36 hlasov
19
Štefan Duč, NEKA
32 hlasov
20
Jozef Gamrát, NEKA
30 hlasov
21
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
27 hlasov
22
Radoslav Rendeš, ŠKV
27 hlasov
23
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
26 hlasov
24
Michal Magnes, SNS
24 hlasov
25
Antónia Hrabská, ŠKV
24 hlasov
26
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
27
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
28
Libuša Babuľaková, ŠKV
21 hlasov
29
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
30
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
17 hlasov
31
Karol Pataky, MOST - HÍD
17 hlasov
32
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
33
Marián Vanci, ŠKV
16 hlasov
34
Gustáv Liszkai, SMER-SD
15 hlasov
35
Jozef Želinský, MOST - HÍD
14 hlasov
36
Iveta Solomonová, KSS
13 hlasov
37
Terézia Stanková, NEKA
13 hlasov
38
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
11 hlasov
39
Katarína Kasardová, KSS
10 hlasov
40
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
41
Dionýz Szabó, ŠKV
8 hlasov
42
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
8 hlasov
43
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
44
Peter Bielek, SNS
8 hlasov
45
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
46
Štefan Kandráč, NP
7 hlasov
47
Milan Malý, KSS
7 hlasov
48
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
49
Peter Rico, MOST - HÍD
6 hlasov
50
Edina Kocsisová, NEKA
6 hlasov
51
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
6 hlasov
52
Ján Seman, ŠANCA
5 hlasov
53
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
54
Zoltán Mento, NEKA
4 hlasov
55
Jozef Horváth, MOST - HÍD
3 hlasov
56
Csilla Bálintová, SMK-MKP
2 hlasov
57
Marta Hrobová, ÚSVIT
2 hlasov
58
Zoltán Ilko, SMK-MKP
2 hlasov
59
Peter Pandy, MOST - HÍD
2 hlasov
60
Gejza Sačko, MOST - HÍD
2 hlasov
61
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
62
Tibor Sáradi, SMK-MKP
1 hlasov
63
Viktor Palko, MOST - HÍD
1 hlasov
64
József Kopasz, SMK-MKP
1 hlasov
65
Adrian Haraszti, NAJ
1 hlasov
66
Ján Juhász, MOST - HÍD
67
Csaba Furik, SMK-MKP
68
Alexander Kis-Géczi, NAJ
69
István Takács, SMK-MKP