Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
53,26%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
46,74%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
52,78%
Rudolf Bauer KDS
24,60%
Jozef Holečko NEKA
5,95%
Dominika Palaščáková NOVA
4,37%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
3,57%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
2,78%
Lukáš Sisák KSS
2,78%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
2,38%
Jaroslav Džunko NEKA
0,40%
Ivan Kuhn OKS
0,40%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ladislav Bodnár, NEKA
178 hlasov
2
Tichomír Kačo, NEKA
75 hlasov
3
Jaroslav Konečný, NEKA
72 hlasov
4
Marek Čižmár, NEKA
63 hlasov
5
Martin Galgoczy, NEKA
49 hlasov
6
František Tomko, NEKA
45 hlasov
7
Juraj Sobek, SMER - SD
41 hlasov
8
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
39 hlasov
9
Vladimír Dvorový, SMER - SD
36 hlasov
10
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
33 hlasov
11
Juraj Selecký, NEKA
31 hlasov
12
Martin Begala, NEKA
30 hlasov
13
Rastislav Petrovič, SMER - SD
30 hlasov
14
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
30 hlasov
15
Róbert Puci, SMER - SD
28 hlasov
16
Štefan Duč, NEKA
27 hlasov
17
Ján Tomáš, NEKA
25 hlasov
18
Jana Mondiková, SMER - SD
24 hlasov
19
Miroslav Tóth, SMER - SD
23 hlasov
20
Štefan Tatranský, KSS
23 hlasov
21
Jaroslav Soták, NEKA
22 hlasov
22
Marián Kolesár, NEKA
22 hlasov
23
Katarína Mischurová, NEKA
19 hlasov
24
Zlatica Čeplíková, NEKA
19 hlasov
25
Magdaléna Haburová, NEKA
17 hlasov
26
Igor Balog, SRÚS
15 hlasov
27
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
15 hlasov
28
Juliana Pašková, NEKA
14 hlasov
29
Ľubomír Princík, NEKA
13 hlasov
30
Ľubomír Bulla, NEKA
13 hlasov
31
Peter Figeľ, DS
13 hlasov
32
Gejza Gore, NEKA
12 hlasov
33
Miloš Kubica, NEKA
10 hlasov
34
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
35
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
36
Ján Lukáč, SMS
8 hlasov
37
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
7 hlasov
38
Iveta Kohanová, NEKA
7 hlasov
39
Tibor Jánošík, NOVA
6 hlasov
40
Andrej Kocák, MS
5 hlasov
41
Vladimír Juroš, MS
5 hlasov
42
Robert Engel, NEKA
5 hlasov
43
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
44
Ladislav Szilágyi, SaS
5 hlasov
45
Michaela Kapustníková, NOVA
4 hlasov
46
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
4 hlasov
47
Ľudovít Tóth, SĽS
4 hlasov
48
Edita Anthony, SaS
3 hlasov
49
Matúš Hada, KĽS
3 hlasov
50
Csaba Furik, SMK-MKP
3 hlasov
51
Mikuláš Balog, EDS
3 hlasov
52
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
53
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
54
Mária Szuperák, SMK-MKP
2 hlasov
55
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
56
Terézia Kačová, NOVA
2 hlasov
57
Miloš Ferko, NOVA
2 hlasov
58
Jozef Horváth, SMER - SD
2 hlasov
59
Aneta Horváthová, EDS
1 hlasov
60
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
61
László Farkas, SMK-MKP
1 hlasov
62
Ladislav Illés, SMK-MKP
1 hlasov
63
Pavel Szijjártó, SĽS
1 hlasov
64
Peter Pető, NEKA
65
František Kolbaský, ÚSVIT
66
József Kopasz, SMK-MKP
67
Ľudovít Laczko, SMK-MKP

Volebná účasť

20,13
%
2017 1. kolo
5,62
%
2013 2. kolo
17,42
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 20,13%
2013 2. kolo 5,62%
2013 1. kolo 17,42%