Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
90,77%
Rudolf Bauer KDS
9,23%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
65,57%
Rudolf Bauer KDS
12,57%
Lukáš Sisák KSS
7,10%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
3,83%
Dominika Palaščáková NOVA
3,28%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
2,73%
Jaroslav Džunko NEKA
2,73%
Ivan Kuhn OKS
2,19%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
Jozef Holečko NEKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
162 hlasov
2
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
131 hlasov
3
Gábor Mihók, SMK-MKP
63 hlasov
4
Tibor Varga, SMK-MKP
56 hlasov
5
Attila Barkó, SMK-MKP
52 hlasov
6
František Farkaš, SMER - SD
41 hlasov
7
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
28 hlasov
8
Emil Ďurovčík, SMER - SD
23 hlasov
9
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
20 hlasov
10
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
19 hlasov
11
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
18 hlasov
12
Ľubica Rošková, SMER - SD
16 hlasov
13
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
16 hlasov
14
Branislav Sijka, NEKA
14 hlasov
15
Jana Cibereová, SMER - SD
13 hlasov
16
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
17
Andrea Sisák, NEKA
12 hlasov
18
Ján Mihalečko, SMER - SD
11 hlasov
19
Viliam Zahorčák, SMER - SD
9 hlasov
20
Juraj Brecko, KSS
9 hlasov
21
Rastislav Olexa, NEKA
7 hlasov
22
Dagmara Balogová, KSS
7 hlasov
23
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
7 hlasov
24
Ján Bednár, NOVA
7 hlasov
25
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
7 hlasov
26
Vladimíra Fortunová, KSS
6 hlasov
27
Gabriel Timko, SMS
6 hlasov
28
Jozef Makohus, SMER - SD
6 hlasov
29
Rastislav Tomaš, KSS
6 hlasov
30
Imrich Balog, KĽS
5 hlasov
31
Ján Mičuda, NEKA
5 hlasov
32
Jaroslav Ferenc, KĽS
5 hlasov
33
Milan Potocký, NEKA
5 hlasov
34
Mária Uchnárová, SMS
4 hlasov
35
Stanislav Gaľa, SNS
4 hlasov
36
Martin Magura, SMS
4 hlasov
37
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
4 hlasov
38
Jaroslav Tokár, SRÚS
4 hlasov
39
Jaroslava Špaková, DS
4 hlasov
40
Juraj Jevin, SaS
3 hlasov
41
Valéria Eľková, NEKA
3 hlasov
42
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
3 hlasov
43
Oliver Petrík, NEKA
3 hlasov
44
Ján Potocký, SMS
3 hlasov
45
Milan Kaplan, NOVA
2 hlasov
46
Jozef Jusko, ÚSVIT
2 hlasov
47
Slavomír Kešeľ, SRÚS
2 hlasov
48
Matúš Nameš, SNS
2 hlasov
49
Tomáš Bubelíny, NOVA
2 hlasov
50
Miroslav Surmánek, NOVA
2 hlasov
51
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
52
Pavol Valko, SMS
2 hlasov
53
Jaroslav Vaľo, SNS
1 hlasov
54
Martin Stripai, SMS
1 hlasov
55
Slavomír Žužo, MS
1 hlasov

Volebná účasť

38,58
%
2017 1. kolo
10,23
%
2013 2. kolo
32,60
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 38,58%
2013 2. kolo 10,23%
2013 1. kolo 32,60%