vyberte rok
Vlkyňaokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Igor Kašper NEKA
30,11%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
25,81%
Ján Lunter NEKA
21,51%
Marian Kotleba ĽSNS
13,98%
Jozef Šimko NEKA
3,23%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
2,15%
Miroslav Gálik NAS
1,08%
Alena Piovarčiová NP
1,08%
Jozef Sásik SĽSAH
1,08%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Pavel Greksa NEKA
Martin Juhaniak NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Znenek Očovan NAJ
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Milan Urbáni SMS

Volebná účasť

41,05
%
2017 1. kolo
22,36
%
2013 2. kolo
34,17
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 41,05%
2013 2. kolo 22,36%
2013 1. kolo 34,17%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
55 hlasov
2
Vojtech Szajkó, SRK
40 hlasov
3
Peter Juhász, SMK-MKP
39 hlasov
4
Csaba Csízi, MOST - HÍD
35 hlasov
5
Aladár Bari, MOST - HÍD
34 hlasov
6
Vojtech Kökény, SRK
32 hlasov
7
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
29 hlasov
8
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
28 hlasov
9
Ferenc Auxt, SMK-MKP
26 hlasov
10
Jozef Šimko, NEKA
25 hlasov
11
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
19 hlasov
12
Ladislav Rigó, SMK-MKP
17 hlasov
13
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
8 hlasov
14
Stanislav Krahulec, NEKA
7 hlasov
15
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
16
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
17
Ladislav Lang, MOST - HÍD
7 hlasov
18
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
19
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
20
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
21
Gejza Mede, NEKA
4 hlasov
22
Róbert Čipka, KSS
3 hlasov
23
Michal Bagačka, SMER-SD
3 hlasov
24
Aneta Vargicová, SNS
3 hlasov
25
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
26
Miroslava Grendelová, KSS
2 hlasov
27
Roman Lebeda, NEKA
2 hlasov
28
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
29
Ján Lichanec, NEKA
2 hlasov
30
Vojtech Menyhárt, NEKA
2 hlasov
31
Stanislava Zvarová, SMER-SD
1 hlasov
32
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
33
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
34
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
35
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
36
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
37
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
38
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
39
Zdenek Očovan, NAJ
40
Peter Mináč, SMER-SD
41
Lukáš Kvietok, SMER-SD
42
Katarína Moncoľová, NEKA
43
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
44
Alena Pivovarčiová, NP
45
Martin Pliešovský, SNS
46
Anatolij Jefimov, KSS
47
Dušan Hlinka, SMER-SD
48
Ivan Hazucha, SMER-SD
49
Miroslava Vargová, NEKA