Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
66,04%
Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
33,96%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
33,33%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
21,79%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
21,79%
Ladislav Fízik ASV
10,26%
Emil Samko KĽS
3,85%
Karol Konárik SNS
2,56%
Ondrej Binder NEKA
2,56%
Andrea Jenčíková NP
1,28%
Jaroslav Sekerka KSS
1,28%
Jozef Sásik SĽS
1,28%
Pavel Chovanec ÚSVIT

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Juhász, SMK-MKP
59 hlasov
2
Ladislav Rigó, SMK-MKP
35 hlasov
3
Zoltán Bán, SMK-MKP
32 hlasov
4
Csaba Horváth, NEKA
28 hlasov
5
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
27 hlasov
6
František Auxt, SMK-MKP
25 hlasov
7
Jozef Šimko, NEKA
22 hlasov
8
Silvia Vargová, MOST - HÍD
20 hlasov
9
Vojtech Kökény, SRK
18 hlasov
10
Vojtech Szajkó, NEKA
16 hlasov
11
Ladislav Lang, MOST - HÍD
14 hlasov
12
Gejza Farkaš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
11 hlasov
13
Tibor Lukáčka, ASV
9 hlasov
14
Jaroslav Suja, NEKA
4 hlasov
15
Pavel Cibuliak, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
4 hlasov
16
Jozef Pupala, KSS
3 hlasov
17
Kristián Gavalier, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
18
Dušan Faško, KSS
3 hlasov
19
Romana Antalová, ÚSVIT
3 hlasov
20
Viliam Vidinský, HZD, ĽS-HZDS
3 hlasov
21
Tomáš Rosiar, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
22
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
23
Tibor Balog, SMS
2 hlasov
24
Peter Vetrák, SĽS
2 hlasov
25
Katarína Moncoľová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
26
Renáta Puhlová, PD
2 hlasov
27
Jana Uhrinová, SNS
2 hlasov
28
Katarína Horváth, KĽS
2 hlasov
29
Viliam Vaš, KDH, SMER - SD
2 hlasov
30
Peter Vraniak, ÚSVIT
2 hlasov
31
Samuel Zubo, KSS
2 hlasov
32
Ján Hiraj, NP
1 hlasov
33
Ján Antal, ÚSVIT
1 hlasov
34
Michal Bagačka, KDH, SMER - SD
1 hlasov
35
Jozef Hrablay, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
36
Helena Krauszová, SMS
1 hlasov
37
Lukáš Kvietok, KDH, SMER - SD
1 hlasov
38
Ján Matej, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
39
Peter Mináč, KDH, SMER - SD
1 hlasov
40
Pavel Struhár, KDH, SMER - SD
1 hlasov
41
Ivan Hazucha, KDH, SMER - SD
42
Anna Kekeňáková, KSS
43
Dušan Kojnok, Zmena zdola, DÚ, SZS
44
Marian Petrok, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
45
Veronika Rízová, KSS
46
Dušan Širák, KSS
47
Aneta Vargicová, SNS

Volebná účasť

41,05
%
2017 1. kolo
22,36
%
2013 2. kolo
34,17
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 41,05%
2013 2. kolo 22,36%
2013 1. kolo 34,17%