Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
44,52%
Milan Belica NEKA
22,58%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
9,68%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
5,16%
Martin Kusenda NEKA
4,52%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
4,52%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
3,23%
Renáta Kolenčíková NEKA
3,23%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
2,58%
Peter Pukan REPUBLIKA
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Daša Viszlayová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
56 hlasov
2
Branislav Becík, Hlas - sociálna demokracia,...
52 hlasov
3
Stanislav Petráš, NEKA
39 hlasov
4
Marcel Filaga, NEKA
37 hlasov
5
Ladislav Černák, SMER - SD, SNS
35 hlasov
6
Dušan Rampašek, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
32 hlasov
7
Martin Búry, NEKA
25 hlasov
8
Helena Bohátová, SMER - SD, SNS
25 hlasov
9
Marek Oremus, SMER - SD, SNS
24 hlasov
10
Igor Bartovič, SMER - SD, SNS
23 hlasov
11
Jaroslava Bernátová, SMER - SD, SNS
19 hlasov
12
Tibor Matuška, SMER - SD, SNS
19 hlasov
13
Karol Borik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
16 hlasov
14
Monika Kolejáková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
16 hlasov
15
Martin Starzyk, Hlas - sociálna demokracia,...
15 hlasov
16
Róbert Bartoš, Hlas - sociálna demokracia,...
14 hlasov
17
Ladislav Marenčák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
13 hlasov
18
Peter Kováč, Hlas - sociálna demokracia,...
13 hlasov
19
Lukáš Kyselica, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
12 hlasov
20
Jozef Zaťko, NK/NEKA
12 hlasov
21
František Buda, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
11 hlasov
22
Iveta Rajčániová, Hlas - sociálna demokracia,...
11 hlasov
23
Juraj Šimunek, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
11 hlasov
24
Peter Podbehlý, NEKA
10 hlasov
25
Judita Laššáková, NEKA
10 hlasov
26
Milan Španír, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
27
Marek Šimunek, NEKA
9 hlasov
28
Erik Kliment, NEKA
8 hlasov
29
Miloš Rybár, NEKA
8 hlasov
30
Kornel Ács, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
8 hlasov
31
Zoltán Danczi, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
32
Otokar Klein, NEKA
7 hlasov
33
Pavol Machata, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
34
Denis Gondžala, REPUBLIKA
7 hlasov
35
Marta Kasášová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
6 hlasov
36
Rudolf Frýželka, ŽIVOT
6 hlasov
37
Aurel Gális, SMER - SD, SNS
6 hlasov
38
Adam Meško, DOMOV-NS
6 hlasov
39
Zuzana Peternai, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
6 hlasov
40
Andrea Hudecová, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
41
Rudolf Hlavács, Hlas - sociálna demokracia,...
5 hlasov
42
Richard Gajdoš, NEKA
5 hlasov
43
Alena Jaššová, REPUBLIKA
4 hlasov
44
Marián Tóth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
4 hlasov
45
Ladislav Hamran, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4 hlasov
46
Milan Dobrovodský, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4 hlasov
47
Miroslav Juhász, SMER - SD, SNS
4 hlasov
48
Helena Sláviková, Progresívne Slovensko
3 hlasov
49
Peter Chmelo, REPUBLIKA
3 hlasov
50
Ján Pék, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
51
Ivan Katona, NEKA
3 hlasov
52
Gabriel Katona, NEKA
3 hlasov
53
Tibor Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
3 hlasov
54
Jaroslava Samuelová, Slovenské Hnutie Obrody
3 hlasov
55
Ľuboslava Petričová, NK/NEKA
2 hlasov
56
Oto Hlavatý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
2 hlasov
57
Ingrid Ujváriová, Hlas - sociálna demokracia,...
2 hlasov
58
Štefan Marcsek, Progresívne Slovensko
2 hlasov
59
János Bób, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
2 hlasov
60
František Slávik, Progresívne Slovensko
2 hlasov
61
Dionýz Solár, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
1 hlasov
62
Pavol Timko, REPUBLIKA
1 hlasov
63
Peter Puss, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
1 hlasov
64
Dušan Pukanec, NK/NEKA
1 hlasov
65
Koloman Forró, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
1 hlasov
66
Miroslav Kleman, NK/NEKA
1 hlasov
67
Róbert Mészáros, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
1 hlasov
68
Emil Pásztor, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
69
Michal Prešinský, REPUBLIKA
70
Radovan Kuruc, REPUBLIKA

Volebná účasť

66,53 %

Historický vývoj

29.10. 2022 66,53 %
04.11. 2017 1. kolo 41,11 %
23.11. 2013 2. kolo 37,03 %
09.11. 2013 1. kolo 31,48 %