Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
65,61%
Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
34,39%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
39,00%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
32,00%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
13,50%
Karol Konárik SNS
7,00%
Ondrej Binder NEKA
3,00%
Jozef Sásik SĽS
2,50%
Ladislav Fízik ASV
1,50%
Emil Samko KĽS
1,00%
Andrea Jenčíková NP
0,50%
Jaroslav Sekerka KSS
Pavel Chovanec ÚSVIT

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
91 hlasov
2
Ľubica Laššáková, KDH, SMER - SD
54 hlasov
3
Ján Šulaj, KDH, SMER - SD
49 hlasov
4
Karol Konárik, SNS
42 hlasov
5
Jakub Gajdošík, KDH, SMER - SD
40 hlasov
6
Jaroslav Maslen, NEKA
39 hlasov
7
Ladislav Topoľský, KDH, SMER - SD
37 hlasov
8
Peter Gogola, NEKA
37 hlasov
9
Ľubomír Motyčka, NEKA
33 hlasov
10
Ján Šabo, KDH, SMER - SD
27 hlasov
11
Katarína Čižmárová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
27 hlasov
12
Peter Lačný, KDH, SMER - SD
24 hlasov
13
Peter Molitoris, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
24 hlasov
14
Daniel Karas, KDH, SMER - SD
23 hlasov
15
Michal Rusko, NEKA
23 hlasov
16
Jaroslav Kuracina, NEKA
23 hlasov
17
Ľubomír Kopál, KDH, SMER - SD
22 hlasov
18
Viera Marková, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
22 hlasov
19
Ján Chladný, KDS
21 hlasov
20
Miroslav Belička, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
21
Igor Donoval, ASV
20 hlasov
22
Anna Babčanová, Zmena zdola, DÚ, SZS
18 hlasov
23
Vladimír Túry, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
17 hlasov
24
Jana Štrangfeldová, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
25
Iveta Majerová, NEKA
13 hlasov
26
Jozef Sásik, SĽS
13 hlasov
27
Radovan Sloboda, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
13 hlasov
28
Elena Púchyová, Zmena zdola, DÚ, SZS
12 hlasov
29
Peter Majerský, KSS
12 hlasov
30
Miroslav Ivan, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
12 hlasov
31
Ľubomír Piterka, NEKA
12 hlasov
32
Zdena Bienska, SĽS
11 hlasov
33
Milan Ligoš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
11 hlasov
34
Ivan Kostúr, KSS
11 hlasov
35
Miloš Horný, SMS
10 hlasov
36
Jaroslava Miklóšová, SMS
10 hlasov
37
Jaroslav Sekerka, KSS
9 hlasov
38
Lukáš Ginič, SMS
9 hlasov
39
Juraj Remšík, SMS
8 hlasov
40
Janka Slaná, NEKA
8 hlasov
41
Martin Baník, KDS
8 hlasov
42
Jozef Smekal, NEKA
7 hlasov
43
Milan Prašovský, SĽS
7 hlasov
44
Teodor Bindas, SMS
7 hlasov
45
Peter Rusnák, NEKA
6 hlasov
46
Róbert Huran, NEKA
6 hlasov
47
Janka Slobodníková, SĽS
5 hlasov
48
Daniela Baranová, MOST - HÍD
5 hlasov
49
Andrej Sliacky, SMS
5 hlasov
50
Dana Hríbiková, OKS
5 hlasov
51
Vladimír Sklenka, NEKA
4 hlasov
52
Svetozár Tomič, SMS
4 hlasov
53
Simon Barth, SMS
4 hlasov
54
Ľubomír Šesták, NEKA
4 hlasov
55
Pavol Svetlík, SNS
3 hlasov
56
Branislav Slaný, NEKA
3 hlasov
57
Ján Jambrich, SĽS
3 hlasov
58
Igor Ďurana, SĽS
3 hlasov
59
Roman Štrba, SĽS
2 hlasov
60
Vladimír Rosinský, SĽS
2 hlasov
61
Augustín Richtárech, OKS
2 hlasov
62
Karol Jadáš, KDS

Volebná účasť

41,97
%
2017 1. kolo
23,83
%
2013 2. kolo
18,97
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 41,97%
2013 2. kolo 23,83%
2013 1. kolo 18,97%