Kandidáti na predsedu VÚC

Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
56,52%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
13,88%
Milan Belica NEKA
12,46%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
6,66%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3,82%
Renáta Kolenčíková NEKA
1,84%
Martin Kusenda NEKA
1,27%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,13%
Peter Pukan REPUBLIKA
1,13%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
0,85%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,42%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ildikó Agócs Kőrösi, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
518 hlasov
2
Zsolt Baranyay, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
414 hlasov
3
Štefan Jancsó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
378 hlasov
4
Róbert Tölgyesi, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
224 hlasov
5
Róbert Andráši, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
165 hlasov
6
Marek Mrázik, SMER - SD, SNS
113 hlasov
7
Oliver Berecz, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
73 hlasov
8
Tichomír Szolárd, Magyar Fórum - Maďarské fórum
68 hlasov
9
Zsolt Pástor, Socialisti.sk
59 hlasov
10
Danica Lehocká, SMER - SD, SNS
46 hlasov
11
Peter Goldberger, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
40 hlasov
12
Tomáš Benkovič, NEKA
39 hlasov
13
Peter Hlavatý, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
38 hlasov
14
Petronela Vižďáková, SMER - SD, SNS
35 hlasov
15
Gabriela Braníková, NEKA
28 hlasov
16
Radovan Tóth, REPUBLIKA
25 hlasov
17
Ján Lenický, SMER - SD, SNS
22 hlasov
18
Peter Kiss, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
19
Ján Tóth, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
20
Igor Valent, Hlas - sociálna demokracia,...
18 hlasov
21
Samuel Zemko, Hlas - sociálna demokracia,...
16 hlasov
22
Eliška Vargová, NEKA
15 hlasov
23
Gabriela Lacková, NEKA
15 hlasov
24
Margaréta Zozuľáková, NEKA
12 hlasov
25
Pavol Tóth, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
11 hlasov
26
Jozef Matiaško, Slovenský PATRIOT
10 hlasov
27
Peter Szalay, NEKA
9 hlasov
28
Dana Janebová, NK/NEKA
5 hlasov
29
Miroslav Maruniak, NK/NEKA
1 hlasov

Volebná účasť

31,63 %

Historický vývoj

29.10. 2022 31,63 %
04.11. 2017 1. kolo 16,76 %
23.11. 2013 2. kolo 12,71 %
09.11. 2013 1. kolo 20,64 %