Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
56,90%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
25,86%
Štefan Straka KSS
10,34%
Anton Korba NEKA
5,17%
Dorota Bujňáková NP
1,72%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
Jozef Mihalčin SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Juraj Kuročka, SMER - SD
20 hlasov
2
Ján Ragan, SMER - SD
17 hlasov
3
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
16 hlasov
4
Štefan Straka, KSS
14 hlasov
5
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
13 hlasov
6
Ľubomír Lukič, SMER - SD
13 hlasov
7
Jozef Berta, SMER - SD
12 hlasov
8
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
10 hlasov
9
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
10 hlasov
10
Ján Šimko, NaS - ns
10 hlasov
11
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
8 hlasov
12
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
6 hlasov
13
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
6 hlasov
14
Dušan Molek, SMER - SD
5 hlasov
15
Miroslav Hlavatý, SĽS
4 hlasov
16
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
4 hlasov
17
Ľubomír Pidany, SĽS
3 hlasov
18
Helena Vancáková, 99%, PaS
3 hlasov
19
Gabriel Vilcega, NaS - ns
3 hlasov
20
Monika Palková, Z-SNP
3 hlasov
21
Ján Popaďak, 99%, PaS
3 hlasov
22
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
3 hlasov
23
Marta Baniková, 99%, PaS
3 hlasov
24
Ladislav Hromada, NOVA
3 hlasov
25
Anton Korba, NEKA
3 hlasov
26
Miroslava Urbanová, NaS - ns
2 hlasov
27
Jozef Tomašik, SNS
2 hlasov
28
Pavol Štefanko, EDS
2 hlasov
29
Mária Kurovská, NaS - ns
2 hlasov
30
Jozef Džurdženík, SNS
2 hlasov
31
Lukáš Bičej, KOS
2 hlasov
32
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
33
Milan Madura, ĽS-HZDS
2 hlasov
34
Paulína Sopková, NaS - ns
2 hlasov
35
Dušan Haľko, SNS
1 hlasov
36
Miroslav Gešper, NEKA
1 hlasov
37
Peter Jacko, EDS
1 hlasov
38
Ján Jevín, SNS
1 hlasov
39
Jozef Mihalčin, SĽS
1 hlasov
40
Marcela Pčolinská, NOVA
1 hlasov
41
Emília Rujaková, SĽS
1 hlasov
42
Anton Pavúk, NOVA
1 hlasov
43
Rastislav Košalko, KOS
1 hlasov
44
Milan Reich, KOS
1 hlasov
45
Radovan Kapraľ, KOS
1 hlasov
46
Ján Katriňák, SRK
1 hlasov
47
Jozef Karchňák, ÚSVIT
1 hlasov
48
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
49
Peter Ondko, NEKA
50
Miroslav Kaliaš, SRK
51
Michal Džuka, SOĽ
52
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
53
Ján Čižik, 99%, PaS
54
Marek Cerula, SNS
55
Dávid Capik, SNS
56
Matúš Krajňák, SĽS
57
Pavol Drobný, SĽS
58
Vincent Antoš, KSS
59
Eva Lenková, NaS - ns
60
Ján Macuga, EDS
61
Alfonz Kaliaš, SRÚS

Volebná účasť

36,45
%
2017 1. kolo
31,01
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 36,45%
2013 1. kolo 31,01%