Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský KDH, SME RODINA, SaS, ZA ĽUDÍ
43,18%
Michal Kaliňák Hlas - sociálna demokracia, SMER -...
37,12%
Milan Mazurek REPUBLIKA
7,58%
Ján Bync NEKA
6,82%
Michal Biganič NEKA
3,03%
Patrícia Reváková NK/NEKA
1,52%
Jozef Mihalčin SRDCE - SNJ - sv
0,76%
Ľubomír Goliaš Hnutie ONÁS
Filip Kuffa ŽIVOT
Ingrid Tomková ĽS Naše Slovensko

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Samuel Bruss, NEKA
59 hlasov
2
Ľuboš Sopoliga, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
58 hlasov
3
Jozef Baran, NEKA
46 hlasov
4
Jozef Berta, Hlas - sociálna demokracia,...
43 hlasov
5
Ján Ragan, NEKA
37 hlasov
6
Stanislav Duda, NEKA
35 hlasov
7
Jaroslav Makatúra, Hlas - sociálna demokracia,...
27 hlasov
8
Alfonz Kobielský, NEKA
27 hlasov
9
Ján Fenčák, NEKA
26 hlasov
10
Peter Kocák, NEKA
21 hlasov
11
Pavol Zajac, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
19 hlasov
12
Marína Romanová, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
19 hlasov
13
Marek Cerula, NEKA
16 hlasov
14
Helena Kosťová, ÚSVIT
14 hlasov
15
Michal Jenčo, NEKA
13 hlasov
16
Zuzana Hurná, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
17
Lenka Hierzer Štiber, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
10 hlasov
18
Martin Vardžík, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
9 hlasov
19
Lukáš Bužo, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
9 hlasov
20
Stanislav Obický, NEKA
9 hlasov
21
Michal Ivančo, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
8 hlasov
22
Ján Karol, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
23
Igor Pribula, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
8 hlasov
24
Jozef Ivanič, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
7 hlasov
25
Libor Šalata, Hlas - sociálna demokracia,...
7 hlasov
26
Štefan Kolesár, NEKA
7 hlasov
27
Vladimír Jenčko, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
6 hlasov
28
Miroslav Gešper, ŽIVOT
6 hlasov
29
Ján Hajduch, NEKA
6 hlasov
30
Ján Jakubčin, Hlas - sociálna demokracia,...
6 hlasov
31
Cyril Melničák, REPUBLIKA
4 hlasov
32
Jozef Mihalčin, SRDCE - SNJ - sv
4 hlasov
33
Mária Trybulová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4 hlasov
34
Jana Kočišová, REPUBLIKA
3 hlasov
35
Mirko Kašubjak, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
36
Lukáš Horváth, NEKA
3 hlasov
37
Andrej Krišanda, SNS
3 hlasov
38
Roman Lazúr, NEKA
3 hlasov
39
Ján Tancoš, NEKA
2 hlasov
40
Peter Soták, DOMOV-NS
2 hlasov
41
Marián Smolák, NEKA
2 hlasov
42
Ján Obšinč, SNS
2 hlasov
43
Róbert Čalfa, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
1 hlasov

Volebná účasť

76,21 %

Historický vývoj

29.10. 2022 76,21 %
04.11. 2017 1. kolo 36,45 %
09.11. 2013 1. kolo 31,01 %