vyberte rok
Víťazovceokres Humenné

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
30,67%
Peter Chudík Smer-SD
25,33%
Ján Garaj NEKA
16,00%
Andrej Gmitter NEKA
9,33%
Jozef Mihalčin ĽSNS
8,00%
František Bednár NAJ
4,00%
Pavol Gašper NEKA
2,67%
František Oľha Šanca
2,67%
Eduard Markovič NEKA
1,33%
Miroslav Škvarek SNS
Milan Šteiner SZS
Jozef Šváč NP

Volebná účasť

32,79
%
2017 1. kolo
29,15
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 32,79%
2013 1. kolo 29,15%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Martin Meričko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
48 hlasov
2
Ján Ferko, SMER-SD
42 hlasov
3
Jozef Fedorko, SMER-SD
21 hlasov
4
Ivan Hopta, ÚSVIT
16 hlasov
5
Tomáš Šudík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
6
Ondrej Mudry, SMER-SD
15 hlasov
7
Peter Kulan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
8
Mário Perinaj, MOST - HÍD
13 hlasov
9
Tibor Focko, SMER-SD
9 hlasov
10
Pavol Brek, ÚSVIT
9 hlasov
11
Mária Cehelská, SOĽ
8 hlasov
12
Lucia Gombitová, ÚSVIT
8 hlasov
13
Michal Babin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
14
Marián Vojtko, SNS
7 hlasov
15
Jozef Babják, SDKÚ-DS
6 hlasov
16
Marián Paško, ÚSVIT
6 hlasov
17
Martin Lichman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
18
Peter Pipák, SNS
6 hlasov
19
Marta Burdová, ŠANCA
5 hlasov
20
Emília Šmaťová, MOST - HÍD
4 hlasov
21
Michal Druga, SMER-SD
4 hlasov
22
Marek Basala, SP
4 hlasov
23
Darina Barančíková, SOĽ
4 hlasov
24
Martin Greš, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
25
Michal Macko, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
26
Peter Vorobel, SZ
3 hlasov
27
Jozef Bajkó, SP
2 hlasov
28
Stanislav Hančár, NAJ
2 hlasov
29
Marek Hudák, ÚSVIT
2 hlasov
30
Ondrej Chovanec, SNS
2 hlasov
31
Romana Porochnavá, #SIEŤ
2 hlasov
32
Lukáš Šandor, EDS
1 hlasov
33
Miroslav Gajdoš, NAJ
1 hlasov
34
Rudolf Gregorovič, MOST - HÍD
1 hlasov
35
Monika Chomová, MOST - HÍD
1 hlasov
36
Marián Kovaľ, SNS
1 hlasov
37
Pavel Legeza, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
38
Hana Loziaková, MOST - HÍD
1 hlasov
39
Štefan Behun, SNS
1 hlasov
40
Helena Ufnárová, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
41
Peter Demjan, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
42
Andrej Semanco, NEKA
1 hlasov
43
Peter Ferenc, OKS
44
Dušan Hrabec, NAJ
45
Ladislav Sninčák, SDKÚ-DS
46
Peter Šamudovský, KSS
47
Gabriela Želizňáková, NEKA